7m


7m

hyundai

Trabzonspor'da transferin yüzde 40'ı tamam

Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarının yüzde 40'ını tamamladı.

Trabzonspor 18.05.2022, 08:52
Trabzonspor'da transferin yüzde 40'ı tamam

Trabzonspor şampiyon bitirdiği 2021-2022 sezonu sonrasında gelecek sezonun çalışmalarına başladı.

Gelecek sezonun planlamasını daha önce yapan bordo mavililerde transfer çalışmalarının yüzde 40'ı tamamlandı.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada "Şu an yüzde 60-70 değilse de yüzde 30-40'lık bir bölümünü tamamladık. Sezon, kamp, hazırlık maçlarının planlaması bize nisan ayının başında hoca tarafından verildi. Oyuncularla alakalı olarak verilen listenin tamamı ile görüşüyoruz. Bitme noktasına gelen yüzde 30-40 oranında geldiğimiz oyuncular var. Muhtemel gidebilecek isimlere teklif gelirse listemiz hazır, yerlerini doldururuz." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (4)
Hasan 1 ay önce
Wakamenin durağan oyununu rakipler çözdü. Dinamizm lazım. Son maçta penaltıyı corneliousa bırakmayınca beni iyice tedirgin etti. Gitmesi takıma olumlu yansıyacaktır
Maçkalı Cihat 1 ay önce
iyisini bulsa saniyede gider
Yattara 1 ay önce
İlk önce şu yedek olan boş topculara yol verilmeli ..Yusuf Mallı koita İsmail trentson erce bir kaç tane daha var.
Erdem 1 ay önce
Transferler başarılı olursa 9. cu şampiyonluğumuz yolda. Başarısız olursa Sergen gibi Avcı Hocayı da lig ortasında kaybetme riskimiz de var. Bu arada her kaliteli transfer pahalı diye birşey yok. Biz ekonomik Ekuban Nwakaeme gibi oyuncularla başarılı olduk. Bir de takımdaki Rehavete bakıyorum boş vermişlik tavan, takım bunu en kısa zamanda atlatmalı sanki sanırsın şampiyonlar ligi şampiyonu olduk. Hele ki genç oyuncular ile çok daha fazla ilgilenilmesi gerek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@