Trabzonspor'da transfer çalışmalarında son durum... Asbaşkan açıkladı

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, yeni dönem çalışmalarını anlattı.

Trabzonspor 06.06.2018, 15:12 06.06.2018, 17:59
Trabzonspor'da transfer çalışmalarında son durum... Asbaşkan açıkladı

Haber61 /  Özel / Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu yönetimi, yeni dönem çalışmalarını sürdürüyor. Haber61tv'de canlı yayınlanan programda Tuncay Lakot'un  sorularını yanıtlayan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, transfer çalışmaları hakkında son bilgileri verdi.

Asbaşkan Hacısalihoğlu, basında yer alan transfer iddialarına ilişkin "Transferle ilgili bir gelişme yok. Görüşmeler var . Takipler ve değerlendirmeler var. Transfer dönemi zaten başlamadığı için ortaya çıkan kesinleşen bir durum yok. Tabi gidecek ve kalacak oyuncular bu dönemde mutlaka olacaktır. Bunlarla ilgili Trabzonspor kadroda bir düzenleme yapacaktır. Şu an için net bir sonuç yok" dedi. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
ayhan 3 yıl önce
Arkadaşlar rakamları yüksek tutuyorum; Yusuf 20 milyon - Okay 10 Milyon - Abdülkadir - 22 Milyon = 52 Milyon EURO yapar. Bunun 30 Milyon Euro sunu kulüp acil borçlar için kullanırsın 170 Milyon TL sıcak para yapar. Kalan 22 Milyon euro ile güney Ameri dan 25 Yaşını geçmemiş 5 - 6 transfer yaparsın. Bunlardan yarısı tutsa zaten her türlü kurtarırsın, ayakta kalırsın. Aslında taraftar olarak satılmalarını istemem ama maalesef kulüp çok borçlu, elimiz kolumuz bağlı.
Cetin 3 yıl önce
Ayhan kardes neden oyuncu satmak durumundayiz o goreve talip olan yonetim ellerini cebine atsin. Oyuncu sattiktan sonra eski yonetimde bunu yapardi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@