7m

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'da stopere yeni aday! Ayrılmaya sıcak bakıyor

Trabzonspor, transferde yeniden Almanya turu yapıyor.

Trabzonspor 10.07.2022, 08:50 10.07.2022, 12:48
Trabzonspor'da stopere yeni aday! Ayrılmaya sıcak bakıyor

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarına devam ederken bir yandan da hem ligde hem de Şampiyonlar liginde başarılı olacak alternatifli bir kadro kurmak için çalışıyor.

Stoper transferinde Bordo-Mavililer, ağırlıklı olarak yabancı isimlere yöneldi. Önceki yıllarda Trabzonspor ile adı anılan Dedryck Boyata yeniden gündeme geldi.

Trabzonspor'da stopere yeni aday! Ayrılmaya sıcak bakıyor

YÜKSEK FİYAT ZORLAŞTIRIYOR
Gündeme gelen Belçikalı Dedryck Boyata için görüşmelerine devam eden Bordo mavililer sonuç alamadı. Oyuncunun fiyatının yüksek olması Trabzonspor’un işini zorlaştırıyor. Oyuncunun maliyeti makul seviyeye çekilmeye çalışılıyor. 


Uygun rakam istenirse Trabzonspor teklif yapacak.

Oyuncunun da ayrılmaya sıcak baktığı öğrenildi.

Hertha Berlin'de kaptanlık yapmış Boyata'nın 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Manchester City’nin altyapısında yetiştikten sonra Twente'ye ve sonra da Celtic’e transfer olmuştu, 2019’dan beri Hertha Berlin’de forma terletiyor. Alman ekibiyle 2024’e kadar kontratı bulunuyor.


Yorumlar (2)
Erdem 1 ay önce
Bize 2 sağ stoper gerekli. Biri yabancı futbolcu olarak, pahalı değil ama kaliteli olmalı. Diğeri de Samet olabilir. Adana Başkanı Samete karşılık Parmağı istedik demişti, o zaman olmadı şimdi takas yapalım işte. Flavio ile de Onur Bulut takası yapalım.
Sedat 1 ay önce
Hep aynı 30 yaş üstü adamlar niye?-Neden 24-26 yaşında daha genç ve ileride para da edebilecek isimlere yönelmiyor Hoca.Nedir bu 30 yaş üstü sevdası?TS un oyuncu yetiştirip satması lazım.Artık 26 yaş üstü adam bu takıma alınmamalı.Belki bir iki tane.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@