7m

7m

hyundai

Trabzonspor'da şampiyonluk bereketi! Kasa doluyor

Trabzonspor'da Antalyaspor maçı öncesinde Trabzon'da nüfus patlaması yaşanırken şimdiden bordo mavililerin kasasına oldukça büyük miktarlar girdi.

Trabzonspor 28.04.2022, 13:24 28.04.2022, 13:42
Trabzonspor'da şampiyonluk bereketi! Kasa doluyor

Haber61 Spor Servisi

Süper Lig'in lideri Trabzonspor cumartesi günü sahasında Antalyaspor karşısında şampiyonluk maçına çıkacak. Bu tarihi maç öncesinde bordo mavili taraftarlar satışa çıkan biletleri 4 dakikada tüketirken, TS Club mağazaları da her gün rekor kırıyor.

Edinilen bilgilere göre Trabzonspor yalnızca maç biletlerinin satışından kasasına 20 Milyon TL'ye yakın para koydu.

Ayrıca maç öncesinde Trabzonsporlu taraftarlar Trabzon'a akın ederek şehrin nüfusunu ikiye katlarken bu ilgiden TS Club mağazaları da payını aldı. Yoğun ilgi gören TS Club'ın günlük 1.5 Milyon TL ciro yaptığı öğrenildi. 42 ek uçak seferi koyulan Trabzon'a maç saatine kadar binlerce taraftarın daha gelmesi beklenirken cironun da yükselmesi bekleniyor.


Yorumlar (4)
Murat69 3 hafta önce
İNŞALLAH bir kazaya uğramayız ALLAH yardımcımız olsun bu rakiplerden her türlü iş beklenir asla durmazlar onun için lütfen ciddiyet
kayıkçı 3 hafta önce
klüplerin öyle büyük borçları var ki formayla,bilet satışıyla ödenecek gibi değil.
ve her sene bu borç daha da artıyor.
hem borçsuz hem de başarılı klüp yapın bizi sayın Ağaoğlu.
size inanıyoruz.
Erdem 3 hafta önce
Benim bildiğim 2,7 milyar TL, yani 6 sıfır atılmamış hali ile 2,7 trilyon değil 2,7 katrilyon borcumuz var. Bu sezon artık şampiyon olalım diye Büyük Başkan kesenin ağzını biraz açtı, bu nedenle borçta sürekli azalma olurken bu sezon artış oldu. Kısaca borç benim tahminim 170 milyon € mertebelerinde. Tahminim çünkü haberlerde de net açıklanmıyor. 170 milyon € eder bize 2,7 milyar TL. Yani 20 milyon TL lik gelirden 135 kez daha kazanmamız lazım.
hua 3 hafta önce
Güzel hesap...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@