banner536

banner526

banner513

Trabzonspor'da Pereira imza attı

Trabzonspor'da Pereira için imza töreni.

Trabzonspor 30.05.2020, 16:11 30.05.2020, 17:45

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor'da başarılı oyuncu Joao pereira için imza töreni düzenlendi.

"1 YIL DAHA ANLAŞTIK"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun imza törenindeki açıklamaları şöyle; 

"Joao Pereira'nın sözleşmesi sona eriyordu, kendisiyle 1 yıl daha anlaştık. Yüksek aidiyeti var. Trabzon'u, Trabzonspor'u benimsemiş, önemli bir oyuncumuz. Joao Pereira ile kısa süren bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisi futbolu Trabzonspor'da noktalamayı arzu ettiğini belirtti. Ücret konusunda kendisi bizi hiç üzmedi. Her iki tarafı da mutlu edecek bir sözleşmeye imza attık."

Trabzonspor'da Pereira imza attı

AĞAOĞLU'NDAN ESPRİLİ YAKLAŞIM

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu tecrübeli futbolcu ile ilgili, "Joao'nun 1 Lira'sı diğer oyuncuların 10 Lira'sı. Finansal konularda Pereira'ya çok güvendiğimiz için, herhalde futbolu bıraktıktan sonra kulüpte CFO olarak görev alacak, kulübün kasasını ona emanet edeceğiz" şeklinde esprili bir yaklaşımda bulundu.

Ağaoğlu ayrıca, "8 tane final maçımız var. Bu şehir insanlarının bir hayali var. İnşallah o hayali gerçekleştiren insanlar olarak mücadele ederiz" diye görüş bildirdi.

Trabzonspor'da Pereira imza attı

"SÖZ VERİYORUM"

36 yaşındaki sağ bek Pereira ise sözleşme uzatmasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Başkanımıza, yönetime ve tüm Trabzonsporlulara bana güvendiği için çok teşekkür ediyorum. İlk sözleşmeyi imzaladığımda 3.5 yıl, hatta daha fazla kalacağımı hiç düşünmemiştim. Her zaman en iyisini göstermeye çalıştım. Takımımız yıllarca her sene daha iyisini yapmaya çalışıyor. Bu sene tarih yazmaya yakınız. 8 final maçımız var. Kalan 8 final maçında başarılı olursak, yıllardır hak ettiğimiz yere ulaşacağımızı düşünüyorum. Kupa sözü veremem ama her zaman Trabzonspor'un bir parçası olacağıma ve mücadele edeceğime söz veriyorum"


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
Ahmet Şen 2 ay önce
Pereira hırslı, takımı ateşleyen, hücumu düşünen, Trabzonsporumuza katkıda bulunmak için mücadeleyi bırakmayan bir oyuncu. Bana göre tek sıkıntısı zaman zaman gösterdiği aşırı sertlik. Böyle bir durumda kırmızı görüp takımı eksik bırakma ihtimali var. Keşke genç olsa da Trabzonsporumuza uzun yıllar hizmet edebilse. Onun gibi hırslı oyunculara çok ihtiyacımız var şampiyonluk için.
? 2 ay önce
işte adam gibi adam........
Serko61 2 ay önce
Adamsın perera nazar değmesin INŞALLAH bu yıl iki kupayıda kaldıracağız.
Ts_61 2 ay önce
En büyük damat bizim Peirera! Cookkk seviyorum seni koçum! Hayırlısı
Ts61 2 ay önce
Novak kesinlikle kalamli sosa da bu is cok uzadi
Ertan 2 ay önce
Büyüksün başkan , küçük enişte sende kralsın
Görünen köy. 2 ay önce
Takıma ve şehire uyum sağlamış, kalması iyi oldu. Belkide maç başı anlaşma yapılacaktı kulüp bence Pereira yı onere ederek gururlandırdı. O da bunun karşılığını ödeyecek kalitede bir kişiliğe sahip zaten. Hayırlı olsun.
şenol 2 ay önce
Hayırlı olsun kalması çok iyi oldu. Bu moralle de inşAllah bu sene şampiyonluk nasip olur. Hadi aslanlar sekiz final maçı ondan sonra hep birlikte mutlu olalım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@