banner518

Trabzonspor'da pazarlık zamanı

Bordo mavililer maliyetli futbolcularla pazarlık masasına oturacak

Trabzonspor 21.05.2018, 08:43
Trabzonspor'da pazarlık zamanı

Gelecek sezon öze dönüş politikasına dönmeye hazırlanan Trabzonspor'da takımdaki yüksek maliyetli futbolcularla görüşmeler başlayacak.

Bordo mavili takımda Kucka, Sosa ve Burak gibi isimlerle pazarlık yapılarak ücretlerinde indirime gitmelerini talep edecek. Yıldız futbolcularla orta yol bulunması halinde yola devam edilecek ancak makul bir indirim gelmemesi halinde yollar ayrılacak.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (15)
Karadeniz 2 yıl önce
Burak aldıgı parayı fazlasıyla hak ediyor sakat sakat takım iddası yokken 25 gole yakın attı.Takım şampiyonluga oynasa sakat sakat 30 üzerinde gol atardı ne olursa olsun Burak takımda kalmalı özkan sümer egolarına yada herhangi bir şeye burak feda edilemez zira burak gittikten sonra gelen hiç bir golcü yerini dolduramadı burak 3 kat fazla para harcandı bu yüzden burak ne olursa olsun kalmalı..Sosa her ne şartta olursa olsun gitmeli ama takıma katkısı olan burak satmak gelecek sezonu satmaktır.
Kral 61 2 yıl önce
Başak ve çimbom maçını izlede ona göre yorum yap sattı bizi sattı
Dogan 2 yıl önce
Takımda Burak,Yusuf,Abdülkadir,Okay,Castillo,Onazi mutlaka kalmalı bunların yanına genç yetenekler takviye yapılmalı teknik direktör de Hamza Hamzaoğlu getirilmeli
ayhan 2 yıl önce
Sosa da az krakter ve adamlık var ise. Yönetime çıkar der ki. Ben bu sezon size hiç fayda sağlayamadım, bunun karşılığında sizden yıllık 3,5 milyon euro aldım. ben 2 milyon euro ya oynarım ve bu sezon size çok daha faydalı olurum sözü verir ise kalsın tabiki de.
BURAK HAKLI 2 yıl önce
VAllah burak indiremede gitmese haklıdır cünkü aldığı parayı hakediyor.Şimdi basladılar buragı taraftarın gözünde itibarsızlstırmaya calışıyorlar.neymiş efendim kulübe ihtar cektirmiş adam haklı sen yabancıların parasını önce ödeyip sakat sakat oynayıp aldığı paranın hakkını veren futbolcunun parasını gec öde .Burak ameliyat olmuş kimse arayıp gecmiş olsun dememiş ve eğer burak haksızsa ihtar cektirdiği için ozman özkan sümer lede yollar ayrılmalı.cünkü özkan sümerde alacaklarına karşın kulübe ihtar cektirmişti o zaman o kuluple ilişkisi kesilmeli
Cevdet 2 yıl önce
Onur, Pereira, Novak, Okay, Aytaç, Abdülkadir, Yusuf, Burak. Bunların dışındakilerin tümü satılabilir. takas edilebilir. Burak gibi bir golcüyü 10M Euro ya alamazsınız dışarıdan.
Ekrem 2 yıl önce
pereira mi?
Fathe 2 yıl önce
Burak gider meraklısı çok. Sosa yaşantısından memnunsa kalır kimse almaz onu. Kucka iyi topçu onuda alan olur.
Göktürk saraçoğlu 2 yıl önce
Bazı futbolcular takımın prestiji için önemlidir.Hele Burak gibi leblebi gibi gol atan bir futbolcunuz varsa...Burak giderse gol bulmak için yine sürünüp duracağız.Burağın satılması asla düşünülmemelidir.Yıldız oyuncular genelde kaprisli olur dünyanın her yerinde bu böyledir.Buraksız Trabzonspor bu sıkıntılı dönemde derin yara alır
Cengiz sürmeneli 2 yıl önce
Kardeşim medyayı kullanarak futbolcularla taraftarı düşman ediyorsunuz.BURAK YILMAZ gibi bi değer için pazarlık yapılması yanlış bize artı bir güçtür BURAK YILMAZ.birisi çıkıp söylesin FATİH SULTAN TEKKE den sonra şu golcü geldi diye.YÖNETİM AKILLI OLSUN DEĞERLERİMİZE SAHİPSİZ KALMASIN.
bordomavi 2 yıl önce
kucka, perera, novak hariç hepsine teşekkür edilmeli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@