Trabzonspor'da önemli toplantı - Üyelikleri sonlandırılan üyeler...

Trabzonspor İstişare kurulu toplandı.

Trabzonspor 26.03.2019, 13:31 26.03.2019, 13:40
Trabzonspor'da önemli toplantı - Üyelikleri sonlandırılan üyeler...

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor'da özkan Sümer'in başkanlığında oluşturulan İstişare Kurulu, Üyelikleri sonlandırılan üyelerle ilgili toplantı gerçekeleştirdi.

Bordo Mavili Kulübün resmi intenet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"İstişare Kurulu Başkanı Özkan Sümer başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Asbaşkanımız Mehmet Yiğit Alp, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, Sicil Kurulu Başkanı Osman Çavuşoğlu, Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Raci Gençosmanoğlu, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun katılmıştır.

Toplantıya katılan kurul başkanlarının aldıkları karara ilişkin açıklaması şu şekildedir: “Trabzonspor Yönetim Kurulu’nun üyeliklerine son verilen üyelerle ilgili aldığı 60 günlük süre verilmesi kararının kulübümüz ile üyelerimizin menfaatine uygun olduğunu; bu kararın kurullarca da desteklendiğini kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.”

Trabzonspor'da önemli toplantı - Üyelikleri sonlandırılan üyeler...

Yorumlar (4)
Osman bal 2 yıl önce
Alınan karar yerinde ve doğruydu..Kulübün paraya ihtiyacı olduğu bu zaman herkes elini taşın altına koymalı..Trabzon sporluluk böyle olmamalı.Ben en az beş kişiyi uyardım paralarını ödemediler..İnsanlar paralarının kongre zamanı yatırılmasına alıştırıldığı için bu kadar boşluyorlar
Ercan Arslan 2 yıl önce
Karar doğru da üyelerin %30 unun aidatını ödememesi acı bir durum. Bunu haberimiz yoktu ya da ben kulübün efsanesiyim,unuttum, kimse aramadı, ne vardı ödemesem, bekleseydiniz, pas geçseydiniz vb deyip geçiştirmek ve aidatı ödememek kabul edilebilir bir durum değil. Şimdi göreceğiz kaçı ödemesini gerçekleştirecek. TS un mali durumu ortadadır.Koskoca kulüp bağıra bağıra 15 yılda batırıldı ve Fifada rezil hale sokuldu. Bizim kadar dosyası olan kulüp olabilir mi bilemiyorum. Yönetimin imdadına taraftar olarak yeteri kadar ilgi göstermedik ve düzenlenen kampanyaya maalesef ancak 3-4 milyon TL toplayabildik. Lafa gelince 3-5 milyon taraftarımız varmış. Şikeciler çekiliş, sms, yardım kampanyası vb için 400 Milyon TL den bahsederken bizim bırak 200-300 milyonu 40 milyonu bile toplayamamamız acıdır. Lafa gelince Kimse mangalda Kül Bırakmıyor oysa.
Zaza 2 yıl önce
Trabzonspor'da varsa bana versin, beni kim düşünüyor
Tuna 2 yıl önce
Sana da tayyip versin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@