Trabzonspor'da ödemelerde sıkıntı yok

Trabzonspor'da ödemeler tıkır tıkır yapılıyor

Trabzonspor 27.10.2019, 09:09
Trabzonspor'da ödemelerde sıkıntı yok

Bankalar Birliği ile gerçekleştirilen yapılandırma anlaşması sonrası Trabzonspor ödemeleri günü geldiği anda yapıyor.

Trabzonspor'un şu anda oyunculara sadece Ekim ayı ödemeleri bulunuyor. Yönetim, bu rakamı da hafta başında hemen ödeyecek. Maç primleri de kısa süre içinde oyuncuların hesabına yatacak. Personel maaşlarında da aksama yaşanmıyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Mm 2 yıl önce
Utanmada kalkmış.terbiyeli olun be. Her hafta keyifli bi maç izliyorum en azından . Yensede yenilsede. Takım asla utandırmıyor. Beğeñmıyen beyler geriye doğru hafızalarını tazelesin.
ts 2 yıl önce
unal takima bise katamiyor ligde takimlar cokkotu de ts pugan aldi oda galecinin iy olmasiyla bu is unalin isi deyil takim kotuye gidiyor genc altan cikaramiyor unalda bu yetenek yok
Harun 2 yıl önce
La boş konuşma
noname 2 yıl önce
Ne kadar çok biliyorsunuz ? Ünal hoca bu takıma çok şey kattı, Takım olmayı öğretti en azından, tek vucüt olmayı birlik olmayı öğretti, ne kadar kaliteli futbolcunuz olursa olsun takım olamadıktan sonra bir şey yapamazsınız. Bence boşa sallıyorsunuz.
Didingola 2 yıl önce
Ersunu,Rızayı,Hamiyi özledin anlaşılan.6-0,7-0,6-1,3 sıfırdan 4-3........başımız dik geziyoruz.gölge etmeyin...,
Kerim taha 2 yıl önce
Bence unal hoca da takımı şampiyon yapacak teknik direktörlük kapasitesi yok. Unal taktik ve teknik öğretecek kaliteli bir yardımcı teknik adam lazım.
noname 2 yıl önce
Ne kadar meraklısınız yabancılara, A milli takımda Lucescu nun başarısı ortada, Ünal hoca iyi bir hoca iyi bir trabzonsporlu boşuna sallıyorsunuz. Bence siz Trabzonspor taraftarı değilsiniz. Yabancı hayranısınız.. Değişik fantezileriniz var orası kesin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@