vardallar

Trabzonspor'da Novak görüşme odasına

Trabzonspor'da yeni sezon hazırlıkları önümüzdeki haftadan itibaren hız kazanıyor.

Trabzonspor 23.07.2020, 08:27
Trabzonspor'da Novak görüşme odasına

Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun "Dört oyuncuyla protokol imzaladık ve kadro iskeletini korumak istiyoruz" sözlerinden sonra gözler transfer çalışmalarına çevrildi.

Yönetimin önümüzdeki hafta sözleşmesi bitecek futbolcularla görüşmelere başlayacağı ve ilk olarak Novak ile masaya oturulacağı öğrenildi. Konyaspor maçı sonrası "Trabzonspor ile önümüzdeki yıllarda şampiyonluk mücadelesi vermeye devam edeceğiz" açıklaması yaparak kalmaya sıcak baktığını gösteren 30 yaşındaki sol beke yönetim yeni sözleşme şartlarını sunacak.

Çekyalı savunmacıyı bırakmaya niyeti olmayan Karadeniz devinin her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğu belirtildi. Bu sezon 860 bin euro garanti ücret ödenen 1.84 boyundaki futbolcuya yeni sözleşmede 1.3 milyon teklif edileceği ileri sürüldü.
 


Yorumlar (15)
fasto 1 yıl önce
işi bu saate bırakırsan novak gider....her sefer aynı senaryo...şampiyonluk gittiği zaman takım dağılır ve en az 5 sene toparlanmasını bekleriz....takdir ediyorum bu konu başakşehiri ,kaliteli oyuncuları son dakikaya bırakmıyor.....
Hasan 1 yıl önce
Oyun kuruculuğu top hakimiyeti golcu oluşu on numara. Savunma yönü yani birinci işi sıradan.
bayburtlu 1 yıl önce
Yav arkadaş bu adamı bize gelmeden önce tanıyan var mıydı? Gidecekmiş, gitsin kardeşim.
Ts_61 1 yıl önce
Adam defansta oynar fakat defansif yönü yetersiz : pek çok golde hatalı
Ofansif yönü iyi bir defans oyuncusu için! Nasıl olsa gidicidir... aylardır hala bir imza atmamışıtir...
Görünen köy. 1 yıl önce
Novak gitmesin deniyor güzel de forvete yardım ettiği kadar biraz da defansa yardım etse, yediğimiz gollerdeki toplar genellikle onun kanadından ateşleniyor! Geri gelmeyi pek sevmiyor! Oyuncu değişikliklerinde hoca bu kanatları göremedi.
Yaşar Dursun 1 yıl önce
Giderse çok kötü olur. Kesinlikle kalmalı. Hele feneve giderse tek bir oyuncuyu kayib etmeyiz, aynı zamanda kulübün morali de bozulur. Ama şu da bir gerçek: herşeyin bir sınırı vardır. Yönetime güvenimiz, inancımız tam!
BLUEB 1 yıl önce
Novak fenere gitti iş bitti boşuna insanları kandırmayın görüşme falan ...
analist_61 1 yıl önce
o paraya daha efektif, orta yapabilen bir sol bek çok rahat bulunabilir. Novak ta çok ısrarcı olmaya gerek yok. bu sağ bek için de geçerli
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@