Trabzonspor'da Malatya yolculuğu bugün

Trabzonspor, bu sabah Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde son idmanını yapıp, ardından Malatya’ya hareket edecek.

Trabzonspor 10.03.2020, 09:39 10.03.2020, 09:54
Trabzonspor'da Malatya yolculuğu bugün

Yoğun bir fikstüre giren Trabzonspor, Malatya’nın ardından pazar günü Başakşehir’i evinde konuk edecek. Teknik direktör Hüseyin Çimşir tempoyu düşük tutarken, sakatlıkları engellemek için sadece taktiksel çalışmalar yaptırıyor.

Bordo-Mavililer, bu sabah Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde son idmanını yapıp, ardından Malatya’ya hareket edecek. Fırtına, saat 14.30’da özel uçakla Malatya’ya gidecek.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Hasan DOĞAN 1 yıl önce
TFF sitesinde 28 şubat bildirisi gibi duran, tarihte ilk defa bir spor kulübünü -ne hikmetse- aradan şeçerek, tehdit ve hedef gösterme içerecek şekilde kişiselleştirmek sureti ile görevini, mevcut bir husumetin "kamoyuna ilan olunur" cümlesi ile ilan eden ve bu ilanın altında imzası bulunan kişi nasıl olurda TS-Başakşehir maçına hakem atayabilir?

Hukuksuzluğun yeni adı mı oldu ÖZERKLİK!? Bu kişi kendi insiyatifi ile istifa bile edemiyor görmüyor musunuz, bunlar nasıl adalet dağıtacak?

Husumetini kamuoyuna ilan ettiği muhatabına yetmiyor bir de hakem seçip gönderiyor...üstelik tembihleyerek.

Normalde TFF de kurullar çalışsa bir iç tetkik ve denetim olur. Hukuk ve Etik Kurulu sadece kulüp başkanlarına hak mahrumiyeti cezası kesecek kurullar değillerdir. Yapı özerk olduğu için bir iç denetimi kendi uhdesinde yapması umulur. Ancak ahbap-çavuş yapılarda görülecek kendi hukuksuzluklarına karşı bigane kalan TFF'nin başta iç Hukuk ve Etik takip süreçlerinin çöktüğünün göstergesidir. TFF de her görevli kafasına göre kulüpleri teneşire yatırıp kişisellik oluşturacak son derece tehlikeli ve toplumun ayarlarını bozacak yollara dahi girmekte beis görmemektedir.

Bu tür başıbozukluklar hukukun işletilmediği yapılarda gözlenir. 28 şubat bildirisini andıran bildirinin derhal(zaten ikinci örneği yok, bundan sonrada her lüzum halinde her kulüp için tekrar tekrar yazamayacağınıza göre) TFF resmi sitesinden kaldırılması ve bu bildirinin doğurduğu sonuçlar dikkate alındığında topyekun Merkez Hakem Kurulu hakkında idari tahkikatın ivedilikle başlatılması hukukun mevcudiyetinin var ve işlediği hissini uyandırması bakımından, acil bir zarurettir. Bu ülkede sadece kulüp idarecilerini suçlamak, TFF'nin kendi devirdiği çamları izahtan varestedir.
Deli 1 yıl önce
3 Temmuzda ceza veremeyenleri gördük,bu neki...!
Anlayın futboldaki mafyavari lobiyi
GÜMÜŞHANELİ 1 yıl önce
Gidin ve en az 5 atın gelin. TFF, MHK hepsini susturun. Siz top oynayın. Antep maçında kaleyi bulan iki şut vardı maalesef. Siz adam gibi oynayın biz her zaman yanınızdayız.
KaradenizSamsun 1 yıl önce
Hüseyin hoca yorumlarda sürekli destek çıkıyoruz fakat şu inadından vazgeç artık Ndiaye 10 numara pozisyonunda oynamaz GS da ön liberoda oynuyordu süratli atletik Sosanın yanına Ndiaye koy Ekuban her mac gol atıyor Forvet arkasına Ekubanı koy maca ilerde pres ile başla geride pas yapan degil ileride basan kosan oyuncular lazım..Ndiaye , Ekuban , Ömür koşan mücadele eden oyuncular Ndiaye-Sosa-Ömür-Ekuban-Nwakame-Sorloth ile çıkmalıyız Mikel orta sahayı geçmiyor o yüzden ilerde basamıyoruz koşmuyor ilerde çogalamıyoruz kesinlikle dinlendirilmesi lazım
GÜMÜŞHANELİ 1 yıl önce
Gün birlik ve beraberlik günü. Biz bize karşı olan tüm güçleri yenecek, onları adaletin karşısında dize getirecek, her şeyden önce gücümüzün farkına varacak, hocamıza (her şeye rağmen) sahip çıkacak, 90 dakika çekirdek çitlemeyecek taraftara iht,iyacımız var.
yasar 1 yıl önce
hayde takım alalım şu 2 maçı
salih 1 yıl önce
HAYIRLI YOLCULUKLAR. 3 puanı alıp BAŞAKŞEHİR MAÇINA full çıkalım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@