Trabzonspor'da maç öncesinde kriz!

Yabancı oyuncular maça çıkmıyor, Başkan devreye girdi ama...

Trabzonspor 14.04.2018, 12:35
Trabzonspor'da maç öncesinde kriz!
Haber61

Trabzonspor basketbol takımında şok yaşanıyor. Bugün oynanacak olan Eskişehir mücadelesi öncesinde yabancı basketbolcular kendilerine ödeme yapılmadığı gerekçesiyle maça çıkmama kararı aldı.

Daha önce de benzer olaylar yaşanan bordo mavililerde başkan Abiş Hopikoğlu krize müdahale ederek ödeme isteyen Paul Harris, Caleb Green, Obekpa, Heslip, Eldridge ve Vasiliauskas'ın bir maaşlık alacaklarına yetecek kadar para gönderdiği öğrenildi. Ancak buna rağmen yabancı oyuncuların alacaklarının tamamını istediği aksi halde maça çıkmayacaklarını dile getirdiği kaydedildi.

Bordo mavililerin 15.15'te oynanacak karşılaşmaya yerli oyuncular ve altyapı oyuncularıyla çıkacağı kaydedildi.
 
Yorumlar (8)
alpnuhoglu 3 yıl önce
Kapatın şu şubeyi.
LAZO 3 yıl önce
ZATEN USTANIN ISTEDIGIDE O DEGILMI...???
Gürhan Bahadır 3 yıl önce
Umarım bu vesile ile hem futbol hemde basketbol takımındaki yabancılardan kurtuluruz. Adamları alırken vaad edilenler verilerek medeni şekilde yolları ayırmalı. Yoksa gelirken havalimanında meşalelerle omuzlarda karşılayıp gönderirken belden alağı uğurlamalar bu şehre yakışmıyor. Taraftar guruplarına önerimdir, bundan sonra hava limanından kimseyi meşalelerle karşılamayın.
Ts 3 yıl önce
Basketbola trabzonda çok faLa ilgi var.. az üstüne düşüp futbol dünyasından kagalarını kaldırsalar salona daha fazla traftarı gittiğini gideceğini görür. İnş ağaoğlu gerekli desteği verir
Takım taraftarı 3 yıl önce
Bu şehirde hiçbirşey olmaz bütün spor branşlarını kapatın zaten spordan anlayan kimsede yok bu kaçıncı oldu yıllardır aynı senaryo adamlar haklı parasını almayan oynamaz bunu para için yapıyor birte bunu eleştirip yollayın bunları diyenler var bunlara sormak lazım sizin çalıştığınız paranızı vermeseler çalışır mı sınız birte kaç dane türk oyuncun var maçkazanacak onlar bedava mı oynuyor rezil kepaze ettiniz milleti kapatın da bitsin bu kepazelik
Yusuf 3 yıl önce
Usta'ya laf edenler, hadi bakalım, yıllardır Usta'nın verdiği paralarla basketbol dönüyor..hadi bakalım hain diyenler,hakaret edenler,tökezlemesini bekleyip demeç veren ucuz kahramanlar.. Neredesiniz, Trabzonspor'u çok sevenler uzanın bakalım ceplere..hodri meydan..
Taka61 3 yıl önce
Basket voleybol s şehirle bütünleşmeli alternatif olmalı şehrin gelişmesi için önemli bu tür etkinlikler
hhh 3 yıl önce
bu sehirde basketbola bu kadar ilgi varken yönetimin sahip cıkmaması cok ayıp ve yanlış

Gelişmelerden Haberdar Olun

@