Trabzonspor'da maç öncesinde kriz!

Yabancı oyuncular maça çıkmıyor, Başkan devreye girdi ama...

Trabzonspor'da maç öncesinde kriz!
Haber61

Trabzonspor basketbol takımında şok yaşanıyor. Bugün oynanacak olan Eskişehir mücadelesi öncesinde yabancı basketbolcular kendilerine ödeme yapılmadığı gerekçesiyle maça çıkmama kararı aldı.

Daha önce de benzer olaylar yaşanan bordo mavililerde başkan Abiş Hopikoğlu krize müdahale ederek ödeme isteyen Paul Harris, Caleb Green, Obekpa, Heslip, Eldridge ve Vasiliauskas'ın bir maaşlık alacaklarına yetecek kadar para gönderdiği öğrenildi. Ancak buna rağmen yabancı oyuncuların alacaklarının tamamını istediği aksi halde maça çıkmayacaklarını dile getirdiği kaydedildi.

Bordo mavililerin 15.15'te oynanacak karşılaşmaya yerli oyuncular ve altyapı oyuncularıyla çıkacağı kaydedildi.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
alpnuhoglu
alpnuhoglu - 6 ay Önce

Kapatın şu şubeyi.

LAZO
LAZO @alpnuhoglu - 6 ay Önce

ZATEN USTANIN ISTEDIGIDE O DEGILMI...???

Gürhan Bahadır
Gürhan Bahadır - 6 ay Önce

Umarım bu vesile ile hem futbol hemde basketbol takımındaki yabancılardan kurtuluruz. Adamları alırken vaad edilenler verilerek medeni şekilde yolları ayırmalı. Yoksa gelirken havalimanında meşalelerle omuzlarda karşılayıp gönderirken belden alağı uğurlamalar bu şehre yakışmıyor. Taraftar guruplarına önerimdir, bundan sonra hava limanından kimseyi meşalelerle karşılamayın.

Ts
Ts - 6 ay Önce

Basketbola trabzonda çok faLa ilgi var.. az üstüne düşüp futbol dünyasından kagalarını kaldırsalar salona daha fazla traftarı gittiğini gideceğini görür. İnş ağaoğlu gerekli desteği verir

Takım taraftarı
Takım taraftarı - 6 ay Önce

Bu şehirde hiçbirşey olmaz bütün spor branşlarını kapatın zaten spordan anlayan kimsede yok bu kaçıncı oldu yıllardır aynı senaryo adamlar haklı parasını almayan oynamaz bunu para için yapıyor birte bunu eleştirip yollayın bunları diyenler var bunlara sormak lazım sizin çalıştığınız paranızı vermeseler çalışır mı sınız birte kaç dane türk oyuncun var maçkazanacak onlar bedava mı oynuyor rezil kepaze ettiniz milleti kapatın da bitsin bu kepazelik

Yusuf
Yusuf - 6 ay Önce

Usta'ya laf edenler, hadi bakalım, yıllardır Usta'nın verdiği paralarla basketbol dönüyor..hadi bakalım hain diyenler,hakaret edenler,tökezlemesini bekleyip demeç veren ucuz kahramanlar.. Neredesiniz, Trabzonspor'u çok sevenler uzanın bakalım ceplere..hodri meydan..

Taka61
Taka61 - 6 ay Önce

Basket voleybol s şehirle bütünleşmeli alternatif olmalı şehrin gelişmesi için önemli bu tür etkinlikler

hhh
hhh - 6 ay Önce

bu sehirde basketbola bu kadar ilgi varken yönetimin sahip cıkmaması cok ayıp ve yanlış

banner426

banner421