7m


7m

hyundai

Trabzonspor'da Kouassi için kim gidecek? Gözler Trondsen ve Gervinho'da

Trabzonspor, Kouassi'nin lisansını çıkarabilmek için bir yabancı futbolcu ile yollarını ayırmak zorunda. Bu noktada gözler Gervinho ve Trondsen'e çevrilmiş durumda...

Trabzonspor 27.01.2022, 11:26
Trabzonspor'da Kouassi için kim gidecek? Gözler Trondsen ve Gervinho'da

Afrika Kupası’nda bulunan Kouassi’nin lisansını çıkartmak için kadrosundaki 1 yabancıyla yollarını ayırmak zorunda olan Trabzonspor Yönetimi, sezonu kapatan Gervinho ile görüşme halinde. Önümüzdeki sene de garanti kontratı bulunan 34 yaşındaki oyuncuyla uzlaşılmaya çalışıyor. Sezon sonuna kadarki 750 bin Euro’luk maaş ödenecek olan Gervinho’nun, gelecek yılki maliyeti ise 1.5 milyon Euro maaş artı 650 bin Euro imza ücreti şeklinde.

Trondsen için Giresun devrede

Gervinho’nun yanı sıra Trondsen’le de ara dönemde yollar ayrılabilir. Norveçli futbolcuya kulüp bulması halinde kolaylık gösterileceği söylenmişti. Başarılı futbolcunun önceliği ülkesine dönmek. Ancak Süper Lig ’den de talipleri bulunuyor. Özellikle Giresunspor, Trondsen’i sezon sonuna kadar kiralamak istiyor. Önümüzdeki günlerde Trondsen’in geleceği netlik kazanacak.

Fanatik


Yorumlar (6)
Osay61 4 ay önce
Gervinyo bu yaştan sonra futbola dönemez. Zararın neresinden dönersen kardır.
Mr 4 ay önce
Trondsenle yollar ayrılmalı artık. Bi tat vermedi.
Rami 4 ay önce
sörlothun kazığıydı.
Hezber 4 ay önce
İkinci ligde kuralı bilmediğim için soruyorum gervinho Hekimoğlu Trabzon a kiralanamazmı
Erdem 4 ay önce
Trondseni kiralayın. Seneye de yabancı kuralını kaldırmaya bakın. Yabancı kuralına güya her kulüp yöneticisi karşı, her hoca karşı, bütün spor yorumcuları kalkmalı diyor. Peki bu kuralı sadece 1 kişi mi istedi ?
Bu 4 ay önce
Bu yabancı kuralı Ali Koçun kazığı ama inşAllah kazdığı kuyuya düşer

Gelişmelerden Haberdar Olun

@