Trabzonspor'da kombineler satışta

Trabzonspor'un kombine fiyatları belirlendi ve satışa çıktı

Trabzonspor'da kombineler satışta
banner432

Trabzonspor'da 2018-2019 futbol sezonu kombine kart satışları başladı.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, iç sahadaki tüm resmi maçlarda geçerli olacak kombinelerin Platinum B Blok​​ 4 bin 500, Platinum A-C Blok 4 bin, VIP Gold ​​ 2 bin 500, VIP Silver 2 bin, Kategori 1 (Batı 1) 900, Kategori 2 (Batı 2) 700, Kategori 3 (Doğu 1)​ 600, Kategori 4 (Doğu 2) ​ 500, Kategori 5 (Doğu 3) 400, Kategori 6 (Kale arkaları) 250 liradan satışa sunulduğu belirtildi.

İndirimli kombine uygulamasının bu sezon da belirlenen şartlar altında devam edeceği kaydedilen açıklamada, Trabzonspor divan üyeleri ve tüm kurul üyelerine ve kadınlara yüzde 50, taban birliklerine (TÜFAD, ASKF vb.) ve öğrencilere yüzde 25 indirim olacağına işaret edilerek, "Kombine indiriminden faydalanmak isteyen divan üyeleri, taban birlikleri, kadınlar ve öğrenciler, Passolig satış gişelerine giderek ilgili kimliklerini ibraz etmek zorundadır. İndirimli kombine satışları sadece gişelerden yapılacak olup bu kombineler transfere kapalı olacaktır." ifadesine yer verildi.

Açıklamada, 2017-2018 sezonu kombine sahiplerinin, kombinelerini yenilemede yüzde 10 indirim hakkına sahip olacağı vurgulanarak, şunlar kaydedildi:

"Bu kombinelerin transfer hakkı bulunmaktadır. Bir kişi birden fazla indirimden yararlanamaz. Kombine alımlarında avantajlı olan indirim geçerlidir. Mevcut kombinesini 2018-2019 sezonu için yenilemek isteyen taraftarlarımızın koltukları rezerve edilmiş olup, 1 Temmuz akşamına kadar kendilerine öncelikli yenileme hakkı tanınmıştır."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
hemi
hemi - 1 yıl Önce

hepten bedava olsa BIRDE UZERINE PARA VERSENIZ NE OLUR SANKI,INSANI FUTBOLDAN SOGUTMAKTAN BASKA NE YAPABILDINIZ

ersoy erkul
ersoy erkul - 1 yıl Önce

camianın feda için yapmış olduğu girişimleri pek karşılık bulmuş mudur bilemem ancak Burak için bunu söylemeden geçemicem kendisi çin den gelirken feda dedi zaten 2.bir feda edemem isteyen kulüpler var demiş o zaman orta yolu bul gitmek istedin yere gidersin Trabzon 3,3 milyon euro verecek mali yapısı yok ki bırakınız Türkiye de bu parayı hangi kulüp verebilir, millet asgari ücretle çalışıp evine ekmek götüremezken senin yaptığın nereye sığar senin maçına da bu insanlar geliyor insan biraz ar eder sadece sen değil milyon euro lar kazananlar içinde geçerli

banner421