banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonspor'da kimler istifa etti, kimler kaldı?

Trabzonspor'da yönetim kurulu üyelerinin sayısı oldukça azaldı

Trabzonspor 27.10.2017, 18:13 27.10.2017, 18:53
Trabzonspor'da kimler istifa etti, kimler kaldı?
Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da Malatyaspor yenilgisi sonrası yönetimde yaşanan istifa depreminde 6 yönetici görevlerinden ayrılırken bugün bir yönetici daha istifa etti. Bu gelişmeyle birlikte bir hafta içerisinde 7 yönetici istifa etmiş oldu.

Başkan Muharrem Usta'nın yönetiminde 14 asil 7 yedek yöneticinin içinden 12 ismin istifa etmesiyle sadece 9 yönetici kaldı. Tüzüğe göre Başkan Usta ile birlikte 10 kişi kalan yönetim kurulunda üç ismin daha istifa etmesi durumunda olağanüstü kongreye gidilmesi gerekiyor.

KİMLER GİTTİ KİMLER KALDI?

Usta göreve geldiğiğinde yönetim kurulunda bulunan asil ve yedek yöneticilerden Asım Ören, Suat Şen, Zeki Öztürk ,Orhan İlarslan, Emre Aksoy, Nevzat Aydın, Mehmet Yiğitalp, Önder Bülbüloğlu, Tuncay Bekiroğlu, Özer Bayraktar, Yiğit Oğuz Duman ve Fatih Vardaloğlu istifa eden isimler oldu.

Geriye kalan isimler ise şu şekilde oluştu; Ahmet Çubukçu, Gençağa Meriç, Coşkun Bülbül,İsmail Yüksek, Ali Rıza Egemen ,Gökhan Saral,Okan Alemdaroğlu,Adem Beder ,Erhan Çimşir.

yönetim
Yorumlar (2)
ŞEHZADE 3 yıl önce
çok büyük paralar dönüyor işin içinde.Herkes kendini aklamak için kılıfı uydurmuş.Fakat olan Tamamen Trabzonspora oluyor.İflas edince hepsi çekip gider.
Kadırgalı 3 yıl önce
10 haberin 9 u futbol çok ayıp 60-70 yaşlarında adamların futbol konuşması anlaşılır gibi değil gelin bu boş işlerden dönün doktor mesleğini diğerleride işini yapsın hepimizin önçeliği imani meseleler olmalı örnek olmalısınız insanlığa ama küfürde değil

Gelişmelerden Haberdar Olun

@