7m


7m

hyundai

Trabzonspor'da Karaman Kuralları

Trabzonspor'da Ünal Karaman disiplini elden bırakmıyor.

Trabzonspor 08.07.2018, 14:43
Trabzonspor'da Karaman Kuralları

Trabzonspor’da yeni göreve başlayan teknik direktör Ünal Karaman’ın takım üzerinde otoritesini de güçlü bir şekilde kurduğu gözlendi.

Oyuncularıyla sürekli iletişim halinde olan Karaman, disiplini ise elden bırakmıyor. Karaman’ın en çok dikkat ettiği konuların başında ise oyuncu sağlığı geliyor.

Antrenmanlarda futbolcularına ‘önce sağlık’ uyarısında bulunan Karaman, öğrencilerine "En hafif bir ağrısı olan bile söylesin, zorlamasın" ifadelerini kullanıyor.

Ayrıca topla çalışmalarda oyuncuların tekmelik takmaları hususunda da titiz davranan Karaman, futbolculara her antrenman başında, "Bir sıkıntınız, eksiğiniz, isteğiniz var mı?" diye de sorması dikkat çekiyor.


Yorumlar (7)
Laz Haydar gurbetci 4 yıl önce
Karaboga Allahim yolunu acik etsin!!!Trabzonumuzun kanini emmeye gelenlere!!! Bizi bile bile bu sanli serefli armayi lekelemeye kümeye atmaya gelenlere,,iho,,ersun yalan!!usta!!! Bunlara sapir etti bu taraftar bu sehir,,sana ise sinirsiz sapir sinirsiz tesdek,,Allahim utandirmasin,,yolun acik olsun..bu sehir senin yaninda merak etme
Yusuf 4 yıl önce
Unal hocadan suphesmiz yok. Calismak zorundalar
Mehmet Ali 4 yıl önce
Ligin 7.haftasonu goremez. Trabzonspor muhtemel küme düşme adamıdır. Kılacaktır bana ama sezon sonu görüşürüz.
Ahmet Tandoğan 4 yıl önce
Katılıyorum.Ünal hocanın bir suçu yok gerçi.İho ve Muharrem bu takımı enkaza çevirdi.Ben de bu sezon küme düşeceğimizi düşünüyorum.
abdi abi 4 yıl önce
çok sevinirsin öyle olursa dimi...ünal hocaya desteğimiz tam
ali 4 yıl önce
bakary kone ile prensip anlasmasina varilmis bilginiz yokmu
Vedat kamiloglu 4 yıl önce
Sacmalayanlara duyrulur.
Trabzondan amatörler ı oynatın ilk beşe oynar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@