Trabzonspor'da kadro operasyonu

Trabzonspor'da kadro şişkinliğinin giderilmesi için çalışma yapılıyor.

Trabzonspor 01.08.2017, 10:12 01.08.2017, 11:00
Trabzonspor'da kadro operasyonu

Yeni transferlerle birlikte futbolcu sayısı 29’a yükselen Trabzonspor’da yönetim sezona 23-24 oyuncu ile girmeyi hedefliyor. İlk yolcular Aykut Demir, Sefa ve İbanez olabilir.


Bordo-mavili takımda kiralandıkları takımlardan dönen oyuncular ve yeni transferlerle birlikte futbolcu sayısı arttı. Kadrodaki oyuncusu sayısının 29'a ulaşması üzerine yönetim sayıyı azaltmak için çalışma başlattı. 2016-17 sezonunu 25 kişilik kadro ile tamamlayan bordo- mavililerin özellikle yeni sezonda da takımda düşünülmeyen Aykut Demir, Sefa Yılmaz ve İbanez gibi isimler ile yollarını ayıracağı, bazı genç oyuncuların da gelişimini hızlandırmak için farklı takımlara kiralanabileceği belirtildi.

3 futbolcu daha alacak olan Trabzonspor'da sayı yeniden 32'ye çıkacak. Ancak hedef kadroyu 23-24'e indirmek. Bordo-mavili yönetimin gözden çıkarılan futbolculara gelen tekliflerde büyük kolaylıklar sağlamayı planladığı vurgulanıyor. Yönetim gidecekler için de çaba harcıyor.
.
Yorumlar (5)
ULUZAR 3 yıl önce
gelişim için gönderilen gençler kaliteli takımlara kiralanmalı.hedefi olmalı. şimdiye kadar kiralık gönderilen kaç tane genç gelişim gösterebildi.HANGİSİ kiradan döndüde kadroya girebildi.kaliteli takımlara niçin kiralık verilmiyor.izmir ve ankara istanbul grupları geişime faydalı olabilir.ama dogu güneydoğu guruplarında ne fayda olacak. ZATEN TARİHİMİZDE FATİH TEKKE NİN ALTAY MACERASINDAN BAŞKA KİRALIKLARDAN FAYDA GÖRÜLMEDİ.
Hakan S. 3 yıl önce
Okay, Rodallega, Mas, Pereira, Kucka, Yazıcı dışındakiler olmasa da olur. Keşke 50. hikayesiyle taraftara vaatte bulunulmasaydı. Bu kadroyla Başakşehir, Fener ve BJK yi geçeceğini düşünenler ancak kendilerini kandırırlar.
FANATİK 3 yıl önce
TRABZONDA TRASFER OLMAZDAHA OLANLARLAYETİNİN SENEYE OLUR İNŞALLAH ERSUNLA 50YIL HATYAL İYİBİRTAKIMI KİMOLSA ŞAMPİYON YAPAR BUTAKIMI YAPTA OZAMAN SANA HOCA DİYELİM SENGİT YABANMCI GELSİN BUSENEİKİNCİ OLURUZ
ŞEHZADE 3 yıl önce
kolay iş değil bu işler.Fakat bir an önce karar verilmeli.bunca hazırlık maçı ve kaliteli idman için 24 futbolcuya inmesi şart.
Fatih Aydın 3 yıl önce
Hakan S.aynen katılıyorum sana.Kadroya yapılması planlanan takviyeler de yapılsa yine bu takımın ilk üçe girmesi maalesef ki zor görünüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@