Trabzonspor'da iki yolcu daha

Bordo mavililerin Ibanez ve Mustafa ile de yollarını ayırmayı planladığı belirtildi.

Trabzonspor'da iki yolcu daha

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz’ın yanı sıra geldiği günden bu yana bekleneni veremeyen Juraj Kucka ile yolların ayrılma kararı alınmasının ardından 2 ismin daha bileti kesildi.
 
Ünal Karaman’dan formayı alamayan Arjantinli sol bek Luis İbanez ile sakatlıklarla boğuşan Mustafa Akbaş için devre arasında gelecek tekliflerin değerlendirileceği öğrenildi. Bordo-Mavili yönetimin, bu isimlerin takımdan ayrılması halinde yerlerini doldurmak adına çalışmalara başladığı da gelen haberler arasında.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih 6107
Salih 6107 - 2 ay Önce

Yerlerine adam almaya gerek yok, Kamil Ahmet iyileşti, hem sol hem de sağbek oynar. Kucka zaten yoktu. Olsa bile yerine Batuhan, M. Akpınar var. Bu çocuklar süs niyetine mi kadrodalar. Sadece iyi bir stopper olabilir. Başka futbolcuya gerek yok.

Tertip
Tertip - 2 ay Önce

Nankörlük diz boyu, Burak ve Onur’un karakteri tartışılabilir ama TS için yaptıkları asla, Futbolcuları idare edemiyen Ünal Bey’dir. Quaresma’yı nasıl adam etti Şenol hoca?işte budur Antrönörlük. Kendi koltuğunu sağlama aldı faturayı başkalarına kestirdi

Soner t
Soner t @Tertip - 2 ay Önce

Neyine adam etti adam yine barlarda ! Olan bizim jajamıza oldu ! Adamı alkol içiyor diye kovdular resmen

Ekrem
Ekrem @Tertip - 2 ay Önce

Lafa luga yapma. Ünal gitse bile problemler aynı kalacak. Onurun ve Burakın saatı doldu.

Beykoz
Beykoz @Tertip - 2 ay Önce

Helal kardeş aynen öyle

Lazkopat71
Lazkopat71 - 2 ay Önce

Ünal nezaman yolcu çok merak ediyorum kendisini çok büyük antrenetör görüyor küme takìm hocasì....

Şevket61
Şevket61 @Lazkopat71 - 2 ay Önce

Trabzonspor dünya takımı herkesin Türkçesi iyi olmayabilir sayın Ekrem bey. Bende Almanya'da yaşıyorum Türkçem iyi olmayabilir ama kimse yorum yazmasınmı?

Ekrem
Ekrem @Lazkopat71 - 2 ay Önce

Sen önce türkçe öğren

oflu 61
oflu 61 @Lazkopat71 - 2 ay Önce

O yolcu bu yolcu ??? Diyorsunuz peki siz kimi beğenirsiniz ??? Merak ediyorum sen ve senin gibiler TRABZONLUMU ??? ALLAH korusun Trabzonsporumuzu biz artık yeter diyoruz ŞAMPİYON olalim ama SİZİN gibiler Trabzonspor’un şampiyon olmasını keşinlikle istemiyor,,,, zamaninda sizin gibiler cok DEĞERLİ sayın şenol güneş hocamızada aynı lafları diyenler sizin gibiler değilmiydı,yahu ALLAH aşkina bi rahat birakin TRABZONSPORUMUZU da futbol oynasınlar saygılar.

recep gül
recep gül @Lazkopat71 - 2 ay Önce

siz ne zaman şampiyon takım taraftarı gibi davranacaksınız???

Henry
Henry - 2 ay Önce

Ne Ünal istifa mı etmiş? Tüh gene rüya gördüm buseferde kabak Akbaşa patlamış

Reis
Reis - 2 ay Önce

Ünal nezaman yolcu siz ondan haber verin

Gert
Gert - 2 ay Önce

Kadro dışı bıraktığınız adamlar Istanbul takımlarının ağzının suyunu akıtıyor. Yazık çok Yazık gitmesi gereken Ünal’dı

fettah
fettah - 2 ay Önce

ünal karaman a sallayan arkadaşlar, bu takım geçen yıl ne oynadığı belli olmayan bi takımdı. evimizde bile topa sahip olmıyor kontra atak oynarmış gibi oynuyorduk. evet eksikleri var ama bazı şeyler zaman ister, bizim takımımıza ancak trabzon ruhunu bilen bi adam gerekir. varolanların en iyisi ünal gibi duruyor. biraz sabır lütfen..

Sessizce
Sessizce - 2 ay Önce

Arkadaş, henüz devre bitmeden, Maçlar devam ederken bu konular dillendirilir mi? Zaten kadro zahafın var. Bunlar sessiz sedasız yapılmalı, ey yönetim biraz duyarlılık. Takıma zarar veriliyor, üstelik fb maçı arifesi. Bu Futbolcular oynanmasa da, oynayanlar üzerinde etki yapmaz mı sanıyorsunuz?


banner443