Trabzonspor'da iç transfer operasyonu

TRabzonspor yönetimi sezon sonu sözleşmesi son erecek oyuncularla ilgili karar aşamasında.

Trabzonspor 09.03.2019, 08:09 09.03.2019, 12:41
Trabzonspor'da iç transfer operasyonu

Olcay Şahan’ın 1.5 yıl olan sözleşmesini 1 sene kısaltan yönetim sezon sonunda mukavelesi sona erecek Rodallega ve Kamil Ahmet ile ilgili kararı da kısa zamanda verecek.

Teknik ekip Rodallega ve Kamil Ahmet'in takımda kalmasını istiyor. Yönetim ise yıllık 1 milyon 900 bin euro alan Rodallega'ya çok ciddi bir indirime gitmesi durumunda yeni bir sözleşme önermek istiyor. Kolombiyalı forvetin kafasının ise ülkesinden bazı takımların kendisi ile ilgilenmesi nedeniyle karışık olduğu ancak yine de kararını yönetime göre vereceği öğrenildi. Kamil Ahmet'e ise önümüzdeki günlerde bir teklif yapılabileceği belirtildi.

MART'TA 2 ÖNEMLİ ADAY
Trabzonspor için içinde bulunduğumuz mart ayı bir hayli hareketli geçecek. Bordomavili yönetim 15 Mart'ta Lozan'da, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS) duruşmasına katılacak. 2010- 11 sezonu ile ilgili görüşme yapılacak. Fırtına ayrıca Avrupa kupalarına katılmak için UEFA'dan lisans almak zorunda. Bunun için de yaklaşık 60 milyon TL'lik bir ödeme gerekiyor. Yönetim şimdi bu parayı bulmak için kaynak arayışında.

8 MİLYON TL İNDİRDİ
Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, Olcay'ın yenilenen sözleşmesiyle ilgili konuştu. Şahin, "Olcay bizim çocuğumuz. Zaten kulübün durumunu en az bizim kadar biliyordu. Bu sezon alacaklarından 90 bin euro, gelecek sezonki alacaklarından da 1 milyon 250 bin euro indirime gitmeyi kabul etti. 8 milyon TL'yi aşan bir indirim yapmış oldu. 15 milyon TL'yi bulan alacakları için 2021'e kadar vade içeren bir takvim oluşturduk" dedi.

.

Yorumlar (6)
Ragnar 2 yıl önce
antony ve ekuban hariç tüm yabancıları yollamak gerekiyor. Kamil Ahmet yetersiz. Lüzumsuz para harcamayın.
unuttun 2 yıl önce
onazziyi unuttun, ayrıca pereira ve novak da kalabilir.
mert 2 yıl önce
roda beceriksiz ve yetersiz bir forvet. Adam gibi bir forvet ve defans oyuncusu alın. Bir de ön libero
selcuk 2 yıl önce
bu adama 500000 fazla para verirseniz yaziklar olsun arkadsin dedigi sadece ekuban ve antony
takım taraftarı 2 yıl önce
Anlamadım nasıl teknik ekip Kâmil Ahmet kalsın mı demiş. Trabzonspor un sonu çok vahim bu Ahmeti bırakın bank asya ligini lig b de bırakın oynamayı kadroya giremez böyle teknik ekibin zaten futbol anlayışı de budur.
Serko61 2 yıl önce
Rodega kesinlikle gitmeli TSnin as golcusu olamaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@