Trabzonspor'da giderayak açıklama krizi!

Muharrem Usta yönetiminden Divan Başkanı'na sansür.

Trabzonspor 09.04.2018, 21:55 09.04.2018, 22:07
Trabzonspor'da giderayak açıklama krizi!

Haber61 / Spor Servisi

Trabzonspor'un 7-8 Nisan tarihlerinde yapılan 73. Olağanüstü Genel Kurulu'nda Ahmet Ağaoğlu'nun başkanlığa seçilmesinin ardından, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen bugün öğle saatlerinde açıklama yayınladı.

 

Ali Sürmen'in, göreve başlayacak olan Ahmet Ağaoğlu yönetimine destek çağrısında bulunduğu açıklaması Trabzonspor'un resmi internet sitesinde yer aldı. Ancak günün ilerleyen saatlerinde Trabzonspor yönetim kurulunda bulunan bazı üyelerin açıklamalardan rahatsızlık duyması nedeniyle Sürmen'in demeçleri Trabzonspor resmi internet sitesinden kaldırıldı. 

Konuyla ilgili olarak Haber61.net'e açıklamalarda bulunan Ali Sürmen, "Eski yönetim böyle bir tasarrufta bulundu. Büyütülecek birşey görmüyoruz. Birlik ve beraberlik için uğraştığımız bu ortamın bozulmaması için gayret gösteriyoruz" dedi. 


İşte Ali Sürmen'in gündüz saatlerinde yaptığı ve yayından kaldırılan açıklaması:


Yorumlar (2)
erol 3 yıl önce
haklılar zamanında konuş veya hiç konuşma iş işten geçti sayın divan başkanı
Duayenilmişler. 3 yıl önce
Bu camiada toparlayıcı Divan başkanlığı yapacak başka bir isim yokmudur. Nerdeeeeee bu kulübün duayenleri, kalmadımı? Eski başkanlardan Divan Başkanı çıkaramazmıydınız? Başkan Yapabildiniz de Divan Başkanı yapamadınızmı onlardan.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@