kebir

Trabzonspor'da giderayak açıklama krizi!

Muharrem Usta yönetiminden Divan Başkanı'na sansür.

Trabzonspor'da giderayak açıklama krizi!

Haber61 / Spor Servisi

Trabzonspor'un 7-8 Nisan tarihlerinde yapılan 73. Olağanüstü Genel Kurulu'nda Ahmet Ağaoğlu'nun başkanlığa seçilmesinin ardından, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen bugün öğle saatlerinde açıklama yayınladı.

 

Ali Sürmen'in, göreve başlayacak olan Ahmet Ağaoğlu yönetimine destek çağrısında bulunduğu açıklaması Trabzonspor'un resmi internet sitesinde yer aldı. Ancak günün ilerleyen saatlerinde Trabzonspor yönetim kurulunda bulunan bazı üyelerin açıklamalardan rahatsızlık duyması nedeniyle Sürmen'in demeçleri Trabzonspor resmi internet sitesinden kaldırıldı. 

Konuyla ilgili olarak Haber61.net'e açıklamalarda bulunan Ali Sürmen, "Eski yönetim böyle bir tasarrufta bulundu. Büyütülecek birşey görmüyoruz. Birlik ve beraberlik için uğraştığımız bu ortamın bozulmaması için gayret gösteriyoruz" dedi. 


İşte Ali Sürmen'in gündüz saatlerinde yaptığı ve yayından kaldırılan açıklaması:


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 22:07
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
erol
erol - 5 ay Önce

haklılar zamanında konuş veya hiç konuşma iş işten geçti sayın divan başkanı

Duayenilmişler.
Duayenilmişler. - 5 ay Önce

Bu camiada toparlayıcı Divan başkanlığı yapacak başka bir isim yokmudur. Nerdeeeeee bu kulübün duayenleri, kalmadımı? Eski başkanlardan Divan Başkanı çıkaramazmıydınız? Başkan Yapabildiniz de Divan Başkanı yapamadınızmı onlardan.

banner426

banner393

banner427

banner424