Trabzonspor'da futbolculara ödeme dopingi

Trabzonspor yönetimi lig yeniden başlar başlamaz futbolcuların paralarını hesaplarına yatırdı.

Trabzonspor 21.06.2020, 08:40
Trabzonspor'da futbolculara ödeme dopingi

Koronavirüsün ilk çıktığında Trabzonspor yönetimi, oyuncularla yaptığı toplantı sonrası ödemeleri ertelemişti. Top santraya konur konmaz paraları hesaplarına yattı.

Türk futbolunda birçok kulüp mali problemler yaşarken, Trabzonspor'un ödemelerinde bir aksama olmadı. Karadeniz devinde corona virüsü çıktığı ilk anda yönetim, oyuncularla bir toplantı gerçekleştirmişti. Ödemelerin ertelenmesi konusunda anlaşmaya varılmıştı. Meşin yuvarlak santraya konur konmaz ise idareciler harekete geçti. İlk etapta Göztepe ve Fenerbahçe karşılaşmalarının galibiyet primleri oyuncuların hesaplarına yattı. Ay sonunda da maaşları ödenecek. Oyuncular yönetimin lig öncesindeki ödeme planlarının aynı şekilde devam etmesinden dolayı Başkan Ahmet Ağaoğlu'na teşekkür etti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Emre 1 yıl önce
Ya az sakin olun. Gündeme futbolumuzla geliyoruz. Hakem hatalarına rağmen kazanıyoruz. Bu onları karıştırıyor korkutuyor. Sadece futbola odaklanalım. Böyle devam. Daha önce konustular ortalik karıştı sonuçta olan bize oldu. Bizbize yan yana . Haydi.
Ik
Türkday 1 yıl önce
Erman Toroğlu tambir sahtekar,algi yapiyor o pozisyon yüzde yüz ofsayt.Trabzonspor artik potada kimse bizim dostumuz degil hem onane bizden Toroğlu Galatasaraylidir yalandan ankaragücülüyüm ayagi yapiyor neden Ankaragücünü savunmuyor nadem
Teml 1 yıl önce
Neden Trabzonspor cephesi Ankaragucu basaksehirin maci yonetimiyke ilgili hicbir aciklama yapmadik. Toroglu ve dereli yaptilar.
Kulupler birligi baskani sörloth un pozisyonuyla ilgili bir degerlendirmede bulunabiliyor.
Sampiyonluk HAYAL
Şevket61 1 yıl önce
bencede hayal, bu saatten sonra Başakşehir kimseye kaptırmaz. Bu sene Başakşehir aleyhine calınınan bir düdük söyleyin.
Hasan 1 yıl önce
@Türkda, Erman esen rüzgara göre konuşuyor. Ağababaları ne derse onu söyler. Dönek kıblesi belli olmayan bir aadam. Asıl TRT'den Bünyamin Gezere baksın taraftar. Bu adamın TRTden kovdurulması şart. Bu da Trabzonspor taraftarının protestosuyla olur. Telefon, Neil, şikayet . Söylediğine kendisi de inanmıyor. Allah bir insanı bir kere şaşırtmasın ne yapacağı hiç belli olmaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@