Trabzonspor'da flaş gelişme! Görevden alındı

Trabzonspor'da görevden almalar başladı

Trabzonspor 30.05.2017, 12:31
Trabzonspor'da flaş gelişme! Görevden alındı
Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun kupalara haciz olayından sorumlu tutulan Avukat Anıl Gürsoy Artan’ın görevine son verdiği, görevden almaların devam edeceği bildirildi.

Trabzonspor’da şampiyonluk kupalarına haciz getirilmesinin ardından harekete geçen yönetimin kulüp avukatı Anıl Gürsoy Artan'la yollarını ayırdığı, kulübün müzesinden sorumlu Hakan Başağa’nın da görevine de son verileceği öğrenildi. Başkan Muharrem Usta’nın, "Olayda sorumluları ve göz yumanları affetmem, karşılığı olacak" sözlerinin ardından bu şekilde bir yaptırım uygulandığı belirtildi.

BORÇ YAPILANDIRILDI

Bu arada Mbia, Onazi ve Medjani’nin transferlerinden doğan menajerlik ücretlerinin ödenmediği gerekçesiyle 6 şampiyonluk kupasına konulan haciz kararının yapılan itirazlar sonucu kaldırılmasının ardından, bordo mavili kulübün yetkililerinin söz konusu borcu da yapılandırdığı ve bu sorunun da çözüme kavuşturulduğu ifade edildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
yasin 4 yıl önce
Trabzonspor bir gün geniş ve boş bir araziye geceleri göz kulak olacak, 500 TL maaşla, bir bekçi işe almaya karar verir.

Bir süre sonra düşünülür ;
‘’Peki talimatlar olmadan bekçi işini nasıl yapacak’’
Bir planlama birimi kurulur ve planlamayı yapmak üzere, 750’şer TL maaşla, iki kişi işe alınır.

Bir süre sonra
‘’İşleri yapıp yapmadıklarını nasıl kontrol edeceğiz’’ diye düşünülerek, 1.000’er TL maaşla, iki denetmen işe alınır, biri denetim yapar diğeri raporları yazar .

Bir süre sonra
‘’ Bunların maaşları hesaplanıp nasıl ödenecek ‘’ diye tartışılır ve 1.500’er TL maaşla, bir malimüsavir, bir katip, bir de istatikçi işe alınır.

Bir süre sonra ;
‘’Peki bunlardan kim sorumlu olacak.’’ Diye düşünülür ve 5.000 TL maaşlı bir müdür ve 3.000’er TL maaşla iki de müdür yardımcısı işe alınır.

Bir süre sonra,
Trabzonsporda kriz çıkar ve bütçedeki masrafları kısmak için bekçi işten çıkartılır.Asıl suçlu sensin başkan.Kendi görevine sonvermelisin
ŞEHZADE 4 yıl önce
Haciz memuru Trabzonspor müzesinden içeri girememeli.Girmeden önce durup bin defa düşünmeli.
Bence 4 yıl önce
Bence Bursa Trabzon'u yenemez. Ama Rize de Alanya'yı yenemez. Sonuç olarak Rize küme düşer.
kamil anahar 4 yıl önce
Trabzonspor Şamil Ekinci Müzesi sorumlusu Hakan Başağan'ın işine son verilmesi çok yanlıstır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@