Trabzonspor'da FIFA tehlikesi ortadan kalkıyor mu?

Trabzonspor kritik ödemeleri gerçekleştirecek

Trabzonspor'da FIFA tehlikesi ortadan kalkıyor mu?

Ekonomik sıkıntılarla boğuşan Trabzonspor yönetimi, Ekim ayı oyuncu ödemeleri ile birlikte Milan ve Beijing Guoan kulüplerine ödeyeceği toplam 30 Milyon TL’yi Pazartesi ya da Salı günü yapacak.

Bordo-Mavililer, Kucka ve Sosa’nın transferi için Milan’a 2 Milyon Euro, Burak Yılmaz’ın transferi için de Beijing Guoan Kulübü’ne 250 Bin Euro ödeyecek.

Bordo-Mavili yönetim, her iki kulübe ödemeyigerçekleştirip FIFA tehlikesini ortadan kaldıracak. Ağaoğlu başkanlığındaki yönetim, oyuncuların da ödemelerini aksatmadan yapmaya çalışıyor. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydın
Aydın - 2 hafta Önce

Başgaaan sağa helal olsun

firtina61
firtina61 - 2 hafta Önce

sayin baskanim gönderin bu kuckayi. faydasindan cok zarari oluyor

Salih 6107
Salih 6107 @firtina61 - 2 hafta Önce

Göndersin ama nasıl, gider mi?

emrah
emrah - 2 hafta Önce

çok yazık şu takım ne hale geldi sosa kucka burak ekonomik olarak bizi bitirdi

Salih
Salih - 2 hafta Önce

Gecmis yonetimler yuklu kredileri en az iki yil geri odemesiz cekip bol keseden kendi paralari gibi harcayarak emanete ihanet ettiler. Borc bir milyara cikinca kulup sahipsiz kaldi. Koltuklar kamu malidir. Yoneticilere emanettir. Liyakatli yoneticiler ister. Bizim gecmis yoneticilerin inanin hic bir vasfi yoktu. Sorumsuz, bilgisiz, Trabzonspor kulturu olmayan kisilerdi ki bu kadar yıkım yaşadı kulüp. Bundan sonra birinci oncelik Trabzonsporu yasatmak iminci oncelik basari olmalı.
Sampiyonluk psrolasi ile grlenler sadece borcu katlayip cuvallayip gittiler. Almah yardim etsin yonetime.

Akif
Akif - 2 hafta Önce

Yönetim gayet başarılı, hocada gayet iyi, trabzonsporun bir kaç dönem daha böyle başkan ve teknik adamlara ihtiyacı var. Bundan önceki başkanlarda iyi niyetlilerdi ancak yanlış planlamalar yaptılar

banner426

banner443

banner441