7m


7m

hyundai

Trabzonspor'da Ekuban belirsizliği

Abdullah Avcı Ekuban'la görüşecek.

Trabzonspor 06.06.2021, 08:35
Trabzonspor'da Ekuban belirsizliği

Trabzonspor'da Caleb Ekuban'a teklifler gelmeye devam ediyor.

Dış basında Ganalı yıldızın 4 milyon Euro'lara gidebileceği konuşuluyor. Ancak bordo-mavili yönetim geçen sezon 5.5 milyon euro'luk önerileri geri çevirmiş ve 8 istemişti.

Abdullah Avcı'nın da Ekuban ile bir görüşme yapacağı ve sezon planları içinde kendisine olan güvenini tekrarlayacağı öğrenildi.


Yorumlar (5)
oflu 1 1 yıl önce
Ekuban kalmalı
Erdem 1 yıl önce
Ligi iyi bir sıralamada bitirelim bütün oyuncular yine değerlenecek zaten, hadi birde Avrupa da az biraz başarı gelsin yeterki, çoğu oyuncunun değeri çıkacak. Ekuban ligimizi bilen takımı bilen adam, ne gerek var satmaya. 650 bin € Plaza alır iken, Ekuban 750 bin € yıllık ücretle oynuyor az biraz zam yapın 4 senelik imzalayın. Ekuban dan Ünal yararlandı da Avcı niye yararlana mıyor ? 3-5 milyon € için bu adamı kaybetmiyelim. Ekuban kendi gitmek isterse durum değişir o zaman kalsa da fayda etmez zaten. 1 tane şampiyonluk için 180 milyon € borç oldu şuan kadro korunsun bu hedefe çok uzak değiliz kendi kendimizin düşmanı olmayalım.
halil bilgin 1 yıl önce
Ünal Hoca Ekuban dan yararlanmadı... EKUBAN ı EKUBAN yaptı.... Avcı ise ÜNAL hoca nın TRABZONSPOR a değer kattığı bütün futbolcuların değerlerini yerin dibine soktu... Ünal HOCA yla Avcı yı kıyas yapma... Birisi kendi imkanlarıyla değer üretir diğeri hazıra konar ve TÜKETİR...
tursun 1 yıl önce
istikrar herşeydir plan programda
halil bilgin 1 yıl önce
EKUBAN Avcı ya güveniyor mu peki? Önemli olan nokta bu... Takım kesinlikle huzurlu değil...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@