banner556

>

Trabzonspor'da Egemen Korkmaz farkı

Trabzonspor'da defans hattını şekillendiren isim o.

Trabzonspor 30.11.2020, 08:29
Trabzonspor'da Egemen Korkmaz farkı

Trabzonspor'da kaleyi kapatmasında Avcı’nın yardımcısı Egemen Korkmaz’ın payı da çok büyük.

Süper Lig'in en fazla gol yiyen takımı iken Abdullah Avcı'nın gelişiyle Karadeniz ekibi bir anda kalesini kapattı. Bunda deneyimli hocanın, usta taktiklerinin yanı sıra 2008-2011 yılları arasında bordo-mavili formayı terleten Egemen Korkmaz'ın da payı büyük. Avcı'nın yardımcısı olan eski stoper, göreve gelir gelmez savunma oyuncularıyla sık sık konuşuyor. Onlara hamle zamanlaması, pozisyon alma, takım boyunu kısaltma konularında tecrübelerini aktarıyor. Oynadığı dönemde savaşçı kimliğiyle bilinen Korkmaz'ın bu deneyimlerini paylaşması Avcı'nın da problemi çözmede işine çok yarıyor.

.

Yorumlar (6)
ahmet celep 2 ay önce
Egemene güveniyorum isi cok, iki galibiyet almamiza ragmen defansta hata yine vardi , rakipler becerikliolsalardi bu galibiyetleri alamazdik.
Trabzonlu Genç 2 ay önce
Sorun defansta mı yoksa orta sahada mı?Siz maç izlemoyorsunuz sanırım.Trabzonspor'un defans hattı Türkiye'nin en iyi defans hattı.Orta saha yol geçen hanı.Stoperlerimizden Edgar oradaki açığı kapatmaya çalışıyor.Sizin gibiler için stopere Hüseyin Türkmen gelmeli.Harbi bu öz evlatlarda ne buluyorsunuz merak ediyorum.
Erdem 2 ay önce
Trabzonlu Genç, öz evlat olmak için sadece Trabzon doğumlu olmak yetmez. Sörloth gibi işine gelmeyince telefonu kapatmayacaksın, Uğurcan gibi kalman gerekiyorsa kalacaksın. Yani öz evlat takımın menfaatini kendi menfaatinden üstün tutana denir, illa da Trabzonlu olman gerekmez Ünal gibi. Ünal da Trabzon un öz evladıdır. Evet bizim öz evlatlara ihtiyacımız var Sosa ve Novak gibi fenere üç kuruşa gitmeyecek adamlara ihtiyacımız var. Çünkü Trabzon da GS FB ve BJK ile mücadele edecek para yok. O zaman takım sevgisi olan adamlarla vefalı adamlara ihtiyacımız var.
Sotkalı 2 ay önce
Bu takımın sorunu agresif top oynayamamakta.Böyle pısırık top oynayıp şampiyonluk isteyen kim.yenilsede ruhu olur takımın.Egemen sana çok iş düşüyor zira bu hocanın oyun felsefesi hep aynı DEFANSSS GOL YEME PAS YAP OYUN SOĞUT ARADAN BI DURAN TOPTAN YADA KONTRADAN GOL BUL ÜSTÜNE YATTT..BEĞENMEYENLER HELE Bİ YAZIN ÇALIŞTIRDIĞI HANGİ TAKIMI BAŞKACA OYNATMIŞ VALLA MERAK EDİYORUMMMM
Trabzonlu Genç 2 ay önce
Genelde Trabzonlulara öz evlat diyorsunuz.Ben bunu kastettim.Bence bu takımda Trabzonlu oyuncu olmamalı.Çünkü çeteleşme çok fazla oluyor.Özellikle Malatya maçında net çeteleşme vardı.Hüseyin Türkmen ve Abdülkadir Ömür vefalı olabilirler ama iyi oynayamıyorlar kusura bakmayın.Aynı şekilde de Parmak
ahmet celep 2 ay önce
Trabzonlu Genc .Türkiye'nin en iyi defans hattı demissin yahu yedigin golerden haberin yok senin , hem ben isim vermedimki .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@