banner556

Trabzonspor'da defans sorunu devam ediyor

Trabzonspor geçen yıl defansta yaşanan problemleri henüz çözemedi

Trabzonspor 10.09.2020, 08:55
Trabzonspor'da defans sorunu devam ediyor

Geçen sezon savunmada yaşadığı sıkıntılar nedeniyle eleştirilen Trabzonspor'da bu problem yeni sezon öncesinde de devam ediyor.

Samsunspor ve Çaykur Rizespor ile oynanan hazırlık maçlarında kalesinde 5 gol gören Fırtına'da teknik direktör Eddie Newton oyuncularını uyardı. İngiliz çalıştırıcı, savunma tandemini önde kurarak bölgeler arasındaki mesafeyi kısa tutup pas trafiğini artırmanın peşinde..

Yorumlar (8)
İbrahim köseoğlu 5 ay önce
EY YÖNETİM: BİR YILDIR TS ENBÜYÜK SORUNU OLAN DEFANSA BİR ÇÖZÜM BULAMADINIZ. BU KADAR UZUN ZAMAN İÇİNDE ÇÖZÜM BULUNULMASININ HİÇ BİR MAZERETI OLAMAZ. BÜYÜK KULÜP DÜŞÜNMEDİĞİN OYUNCULARINI ÇOKTAN BİR ŞEKİLDE GÖNDERİRDİ MAZERET YOK. SOSA VE NOVAK GİDECEKLERİ YÜZDE 99 BELLİ İKEN BUNLARA MESAİ HARCADINIZ. SANKİ BELLİ SEVİYEDEN SONRA KARAR MEKANİZMANIZ YETERLİ OLMUYOR. BİR SİLKENİN. BİR KONUDA, NEDEN HEP BONSERVİSLİ OYUNCU YA TALİP OLUYORSUNUZ. DÜNYADA BAŞKA YOKMU
can 5 ay önce
Bence sadece defansta sorun yok.Defansa çağlar ,merihte olsa biz yine çok gol yeriz.Sistem yanlış.Bu hocada takımı geriye yaslatarak oynatıyor. Oyuncular hücüma dönük oyuncular.Topu rakip sahaya yığarsak hem daha çok gol atarız.hemde daha az gol yeriz.Orta saha ve hücum oyuncuları da top rakipteyken daha sıkı pres yapacak.
bayburtlu 5 ay önce
Bundan da bi cacık olmayacak gibi
Uğur yalçın 5 ay önce
Sırada sen varsın ünal ğitti hüsiyin ğeldi niye ben demedi bir zamanlar turğay hocanın Sadi hocanın alikemallerin hamilerin demediği sorğulamadığı ğibi sonra hüsiyin ğitti yardımcısı sen ğeldin sende sorğulamıyorsun ben kimin neyim burada ne işim var diye senin yardımcın kimdi merak ettim
Sevgisiz61 5 ay önce
Sorun acik ve net ortada tandem dedimiz 2 stoper ve tandemin önündeki mevki cözülmesi lazim acil
Çaykaralı 5 ay önce
Ulan kapayın kulübüde bari kanser olmaya devam etmesin millet Trabzonsporla uğraştığımız kadar ilimle okumakla uğraşsaydık ülkeyi ele geçirmiştik
M.BİRİNCİ 5 ay önce
Ligler başlayacak,defans sorunu çözülmedi.Ucuz olsun diye nerede uzun süre oynamamış veye sakat kalmış kişilerin adı geçiyor.Iyi oyuncular ya pahalı yada gitti.Yönetim işi ağırdan alıyor.Üzgünüm.
Ali KIRKBİR 5 ay önce
hem defansta sorun var hem de defansın en iyi en hazır adamını göndermek büyük hata.madem adam almıyorsun madem defansda sıkıntı var elindeki en iyi adamını niye gönderiyorsun hemde bedavaya.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@