7m


7m

hyundai

Trabzonspor'da bir sakatlık daha! İdmana çıkmadı

Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür dizindeki ağrı nedeniyle idmana katılmadı

Trabzonspor 16.09.2020, 11:09
Trabzonspor'da bir sakatlık daha! İdmana çıkmadı

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor, haftasonu oynanacak Denizlispor maçının hazırlıklarını bugün gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

Sakatlıkları olan futbolculardan Joao Pereira bireysel olarak çalışma gerçekleştirirken Yusuf Sarı geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle idmana katılmadı.

Sakatlıkları süren Marlon ve Kamil Ahmet'in tedavileri devam ederken Abdülkadir Ömür'ün de dizinde ağrı hissetmesi üzerine idmana çıkmadığı ve tedaviye gönderildiği bildirildi.

Öte yandan sakatlığını atlatan Salih Kavrazlı ise antrenmana katıldı.


Yorumlar (18)
mahsus 2 yıl önce
hay yapacağınız idmanı da, narin bacaklarınızı da. bu işten milyolarca ekmek yiyorsunuz. güçlü olacaksınız sakatlanmayacaksınız kolaylıkla. yeni sözleşmelere kesinlikle sakatlıklar ile ilgili madde koyup, sakatlık halinde ücretin en az yarısı ödenmemelidir. dünya yıldızı dedik. ptt yolu gözüküyor apo'ya. yer sofrasında damat ile şov yapacağına, biraz zihniyetini geliştir, fiziğini bacaklarını güçlendir.
mulla balaban 2 yıl önce
Biz hep bizimkileri eleştiriyoruz ama jimnastik takımı çok sert oynadı planlarını sertlik üzerine kurmuş hemde hayvanca yapılan fauller örnek ; Hasiç denen futbolcu faul yapıyor hemde kartlık faul sonra kendini yere atıp yerlerde kıvranıyordu bunu hemen hepsi yaptı Nskala ise Abdülkadir'i bir dövmediği kaldı sahadaki hakem müsvetteside bunları hep yedi ve görmezden geldi.
Yasin 2 yıl önce
Yahu bu takım nasıl bir antrenman yapıyor ligin başında revire döndü takım. Bu nasıl cenabetlik anlamadım ben
H. TAFLAN 2 yıl önce
Kulübün kapısına kilit vurun. Sakatlıklar baş edemiyoruz kapalıyız diye bu kadar kendine bakmayan futbolcu dünyanın hiçbir kulübünde yoktur. Sezon yeni başladı hepsi dökülüyor..
Taner 2 yıl önce
Sakatlar arttıkça idmanların bilinçsiz yapıldığı ortaya çıkmaya başlar. İkincisi ise saha zeminleri araştırılmalı. Salon çalışmaları fazladan yükleme yapılıyor .Yardımcı hocalar sorumludur bu tür sakatlamazlarsa.
Görünen köy. 2 yıl önce
Sezon başı hazırlıklarının yerinin seçiminde hata yapıldığını düşünüyorum!
Veysel gelin 2 yıl önce
Yeni gelen golcü idman sahasini bulamamis bu yüzden katilamamis dogrumu bu haber akabinde meydanda hamburger yemis nerde bu adam gerimi döndü
Gerçek taraftar 2 yıl önce
Takım revire döndü , bu kadar sakatlık olur mu? Trondsen in sözleşmesini feshedip yeni oyuncu alınmalı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@