7m


7m

hyundai

Trabzonspor'da bir çok isim gidecek!

Bordo mavili takım kadrodaki şişkinliği en aza indirecek

Trabzonspor 11.06.2017, 13:16
Trabzonspor'da bir çok isim gidecek!
2017-18 sezonu öncesi kadrosunda 53 futbolcu bulunan Trabzonspor’da yönetim kadroyu azaltmak için harekete geçti.

Bordo mavililerde yeni sezon öncesi kiralandıkları takımlardan geri dönen futbolcularla birlikte kadro sayısı 53’e ulaştı. Sözleşmesi sona eren kaleci Esteban ile de yeniden anlaşma yönünde görüşmeler devam ediyor. Gelecek sezon en fazla 24 kişilik oyuncu kadrosuyla mücadele etmeyi planlayan Trabzonspor yönetiminin sayıyı azaltmak için çalıştığı öğrenildi.

KOLAYLIK SAĞLANACAK

Bordo mavililerin kadrodaki gelişime açık genç oyuncuların birçoğunu yine gelişim göstermeleri için farklı takımlara kiralayabileceği, diğer isimlere ise transfer şartlarının oluşması durumunda kolaylık sağlanabileceği belirtildi. Özellikle 2016-17 sezonunu farklı takımlarda kiralık olarak tamamlayan Aykut Demir, Muhammet Demir, Musa Nizam, Sefa Yılmaz gibi isimlerle yolların ayrılabileceği kaydedildi.

TAKAS FORMÜLÜ

Trabzonspor yönetiminin 2016-17 sezonunu tamamlayan mevcut kadrodan bazı oyuncuları da talip çıkması durumunda kadrodan gönderebileceği, bu noktada takas formülünü de devreye sokabileceği ifade edildi. Bonservisiyle satarak ya da takasta kullanarak oyuncusu sayısını düşürmeye çalışacak olan bordo mavililerin oyunculara gelecek olan transfer tekliflerini değerlendireceği ifade edildi.

Yorumlar (3)
Kologlu 5 yıl önce
Trabzonsporum birakin sampiyon olmayi ilk 3 e oynayabilmesi icin en az 4 tane direk katki yapabilecek futbolcu lazim.En onemlisi serbest vuruslardan gol yapabilecek bir adam .
Ercan 5 yıl önce
Bir stoper bir orta saha bir golcü mutlaka gerekli. Fazlası borca borç katar. Altyapı altyapı yine altyapı
DUMANOĞLU 5 yıl önce
50.yılda şampiyonluk söylemi çok uçuk bir söylem, bu sene ve gelecek en az 3 sene de yarışmacı yukarısı için kadro derinliği adına bir çalışma içinde olmak gerek. ligin alınabilir yerli ve yabancı isimlerinden hiçbiri için nakit bütçen yok, eldeki potansiyeli olan isimler değer kaybetmiş vitrine çıkamamış 2 yıldır. orta sahada yaratıcı oyuncu derinliğin çok zayıf bir mossoro batalla gibi kısaca jaja gibi skor üretebilecek yusuf un üzerindeki baskıyı alacak bir isme ihtiyacımız var. kanatlarda sürati olan iki isim var castillo ve yusuf erdoğan ancak asist özelliği sınırlı. stoperde oyun kurma becerisi durica dışında zayıf. onazi nin pas kalitesi kötü, ndoye un hantallığı başa bela. kanat beklerimizin altenatifi yok gibi.kısaca bunların hepsi için maliyet zamana yayılmak zorunda ve önümüzdeki 3 senede ilk 4 içinde alacağımız her başarı azımsanmamalı. başakşehir bir proje takımı ve elia gibi bir isimle anlaştıkları söyleniyor. visca mossoro gibi isimler ile piyasa yapıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@