7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'da bir ayrılık daha kapıda! İstanbul ekibiyle el sıkıştı

Trabzonspor'a büyük umutlarla transfer olan Yunus Mallı'nın yeni takımı belli oluyor.

Trabzonspor 17.07.2022, 11:58 17.07.2022, 12:03
Trabzonspor'da bir ayrılık daha kapıda! İstanbul ekibiyle el sıkıştı

Trabzonspor ’da gözden çıkarılan ve adı birçok takımla anılan Yunus Mallı’nın yeni adresi İstanbul oluyor.

Gurbetçi futbolcu, Kasımpaşa’yla yapılan görüşmelerde büyük ölçüde el sıkıştı. Transfer imzalara kaldı.

Oyuncunun maaşını Kasımpaşa ödeyecek. Kasımpaşa’nın yine Trabzonspor forması giyen eski oyuncusu Fode Koita’yı da renklerine bağlama ihtimali olduğu ve bu doğrultuda görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.


Yorumlar (4)
Erdem 4 hafta önce
Yunus, yerli futbolcu, gitmesi şart değildi fakat Yunusa emek ve süre vermek yerine gençler ile ilgilenilirse daha iyi olur diye teknik heyet karar vermiş, bence haksız sayılmazlar. Ben Yunusun transfer edilmesine karşı idim, haklı çıktım diye hiçbir zaman sevinmedim. Hatta geçen sene bireysel antrenör ile çalışmaya başladığında çok ümitlenmiştim ama olmadı. Yolu açık olsun. Anlaşılarak giden HER FUTBOLCUYU kulüp yetkilileri havalimanına kadar uğurlamalı belli süre de görüşmeye devam etmeli.
Oflu 4 hafta önce
Satın alırken de, satarken de Dünyada bir ilki gerçekleştiren Gervinho gibi transfer ücretini Trabzonspor mu ödeyecek acaba?
ERN 4 hafta önce
Gervinho gitmeseydi 2.2m euro alacaktı, ve oynamayacaktı da. Gidip gitmemekte onun adına çok önemli değil, kalsa da parasını alacaktı hem de daha fazla. Bir de yabancı kontenjanını dolduracaktı. Ben de doğru bulmuyorum, hatta gervinho kullanılabilirdi de ama yapacak bir şey yok..
Oflu 4 hafta önce
Şaka gibi haber. Kasımpaşaya kiralık değil de transfer olan oyuncunun maaşını niye Trabzonspor ödesin? Trabzonspordan transfer olarak giden bir oyuncunun maaşını Tranzonsporun ödemesi dünyada ilk ve tektir herhalde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@