Trabzonspor'da belgeler ortaya çıkınca herkes gerçeği öğrendi

Trabzonspor'un önceki başkanı Muharrem Usta'nın icraatları belgelerle ortaya çıktı. Asbaşkan Hacısalihoğlu yaşanan süreci değerlendirdi.

Trabzonspor 06.06.2018, 17:35 06.06.2018, 17:59
Trabzonspor'da belgeler ortaya çıkınca herkes gerçeği öğrendi

Haber61 /  Özel / Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Trabzonspor'da başkan Ahmet Ağaoğlu'nun görevi devraldığı önceki başkan Muharrem Usta döneminde yapılanlara ilişkin belgeleri paylaşması büyük ses getirmişti. Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu "Açıklama yapmak istemezdik ancak öyle durumlar oldu ki buna mecbur kaldık" dedi. 

Haber61'i misafir eden ve sorularımızı yanıtlayan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Ahmet Ağaoğlu başkanlığında yapılacak çalışmaları ve görevi devraldıkları günden bu yana karşılaştıkları sorunları aktardı.

HERKES GERÇEĞİ ÖĞRENDİ

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, görevi devraldıkları önceki başkan Muharrem Usta dönemine ait belgelerle gizli anlaşmaların paylaşılması ve geçen hafta basına yansıyan tartışmalara ilişkin "Önceki dönemden kalanlarla ilgili biz açıklama yapmak istemezdik. Ancak öyle durumlar oldu ki açıklamak mecbur oldu. Kimse bir şey söylemez mantığıyla belki de yapılmıştır ancak belgeleriyle herkes işin gerçeğini öğrendi. Trabzonspor’un alışık olmadığı işler var" şeklinde belirtti.

CAMİADAN GİZLİ ŞEYLER YAPMAMAK LAZIM

Muharrem Usta ve yönetiminin yaptıkları anlaşmaları camiadan gizlemesinin yanlış olduğunun altını çizen Hacısalihoğlu, "Hocaların, futbolcuların sözleşmeleri var, menajerlik ücretleri var. Bunlara ne gerek vardı da yapılmış anlayamıyorum. Oysa her görev yapan başkan yönetici hizmet için burada olur. Bu camiadan gizli şeyler yapmamak lazım. Bu tarz sözleşmeleri doğru ve sağlıklı bulmuyorum" diye konuştu. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
SALİH 3 yıl önce
Öğrenmemiz yetmez ,kulübü uğrattığı zararlar misliyle tahsil edilmeli.
Maçkalı 3 yıl önce
Hastanelerinin reklam paralarını TS bin sırtından verdi mevcüt olduğu siyasi görüşe layık eli uzun biri imiş.
Hayri 3 yıl önce
Zihniyet aynı, vaad et, kandır, vurgun yap, kendine muhtaç kıl.... 16 yıl dile kolay
ŞEHZADE 3 yıl önce
Bu ayıp sana yeter usta.
Ali 3 yıl önce
Iho yönetiminin yaptıkları da açıklanmalı ustaya her şey yüklenmemeli
Engin sağlam 3 yıl önce
Ama Akparti zihniyeti ya malı götürecek kimse bilsin istemiyor
Şevket 3 yıl önce
Bence bu başkan gereği neyse yapar. Yani gerekirse kesesinden verir. Alacağım var demez dicem ama onu da dedi! Sonuç trabzonspora olan oldu
Alp Türk 3 yıl önce
yatacak yerin yok muharrem.......
Alp Türk 3 yıl önce
Bu sahtekardan hesap sorun...böyleleri hala Trabzon'da ticaret yapıyor...ustaymiş kaptı kaçtı ustası....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@