7m

7m

hyundai

Trabzonspor'da ayrılık! Rahmi Anıl Başaran kiralandı...

Trabzonspor'da genç futbolcu Rahmi Anıl Başaran 1461 Trabzon FK'ya kiralandı

Trabzonspor 03.02.2022, 13:53
Trabzonspor'da ayrılık! Rahmi Anıl Başaran kiralandı...

1461 Trabzon FK, Trabzonspor’dan sezon sonuna kadar kiralık olarak Rahmi Anıl Başaran'ı kadrosuna kattı. 1461 Trabzon'un tesislerinde yapılan ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Canım’ın katıldğı imza töreninde, 21 yaşındaki hücum oyuncusu Rahmi Anıl Baraşan, resmi sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Canım, Rahmi Anıl’ın genç ve kaliteli bir oyuncu olduğunu ifade ederek, “Takımımızda en iyi katkıyı vereceğine inanıyorum. Alternatifli bir kadro kurduk” dedi.

1461 Trabzon'da en iyi şekilde mücadele edeceğini ifade eden yeni transfer Rahmi Anıl Başaran ise, “Takımıma şampiyonluk yolunda yardımcı olmak istiyorum. Burada kendimi yeniden gösterip, Trabzonspor’a daha güçlü dönmek istiyorum” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (3)
Erdem 4 ay önce
Anıla başarılar dilerim. Yeni aldığımız gençlerden daha fazla verim alınması adına yeni alınan gençler için özel olarak bireysel antrenör ayarlayın hani zaten varda taraftar olarak biz bilmiyorsak o zaman daha etkin yöntemler deneyin. En önemliside maçlarda süre almaları. Başka takıma kiralanırsalar kaybolup gitme ihtimalleri yüksek.
sıtkı 4 ay önce
1461 fk oyuncu vermekden vaz gecın artık 1 tane faydalı donen olmadı??
kasım 4 ay önce
şu çoçukları bu kulübe verip futbol hayatlarını bitirmeyin hangi düşünceye hizmet eder belli degil

Gelişmelerden Haberdar Olun

@