7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzonspor'da Avcı'nın istedikleri oldu

Trabzonspor Yönetimi, Andreas Cornelius’u alarak Abdullah Avcı’nın istediği 5 oyuncuyu da transfer etmiş oldu. Trabzonspor'un hocasının aylar önce verdiği listede Cornelius’un adı 1. sırada yazarken; Gervinho, Peres, Koita ve Hamsik’in isimleri yer alıyordu.

Trabzonspor 10.08.2021, 10:41 10.08.2021, 11:36
Trabzonspor'da Avcı'nın istedikleri oldu

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında transfer çalışmalarına başlayan Trabzonspor'da, teknik direktör Abdullah Avcı listesini erkenden yönetime sunmuştu. Cornelius’un kadroya katılmasıyla, tecrübeli hocanın istediği 5 yıldız da Trabzonsporlu oldu. İlk olarak Gervinho ve Bruno Peres’i renklerine bağlayan Fırtına, devamında Hamsik ile Koita’yı açıkladı. Avcı’nın 1 numaralı hedefi Cornelius ise uzun uğraşlar sonucunda transfer edildi.

Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Trabzonspor’da; yönetim, hocanın öncelik verdiği 5 oyuncuyu takıma kazandırırken, müthiş bir kadro oluşturuldu. Yabancıda 5 ismin transferini bitiren bordo mavililer, yerli olarak da Abdullah Avcı’nın talep ettiği Dorukhan Toköz ile İsmail Köybaşı’nı renklerine bağladı.

Abdullah Avcı bizzat görüştü

Bu sezon pek çok transferde olduğu gibi teknik direktör Abdullah Avcı, Cornelius’la da özel bir görüşme gerçekleştirdi. Danimarkalı yıldızla telefonda konuşan ve takım planlamasını anlatan tecrübeli hoca, tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyleyip, Cornelius’tan da bu mücadelenin bir parçası olmasını istedi. Avcı’nın oyuncuyla yaptığı bu görüşme, Cornelius’un ikna sürecinde önemli rol oynadı.


Yorumlar (7)
TS 10 ay önce
Avcı bu sezon şampiyonluk apoleti ni alma zamanı geldi.
O sezon bu sezon inşAllah.
Erdem 10 ay önce
Avcı Hoca bize 2 kupa borcun var kıvırmak yok....
Ts_61 10 ay önce
Hadi bakalım o zaman. Trabzonspor'a HÜCUM futbol oynat artık. Bize her yer Trabzon, unutma!
Ahmet Can 10 ay önce
Müthiş kadro nerede. Sol bek yok. Bruno peres solda oynatildi. Golcü yok djanini boş kalelere atamadı. Cornelius kesinlikle aranan golcü olamayacak. İkinci sorloth olacak zannedenler boşuna heveslenmesin . Molde maçında Yusuf sarıdan başka oyuna girip katkı sağlayacak yedek varmıydi gördünüz mü.
BLUEB 10 ay önce
İSMAİL KÖYBAŞINI DA HOCA istediyse diyecek bir şey yok gerçi Yunus Mallı yı isteyen ismailide ister ama
belki son bir atak yapıp Kaan Ayhan ve bir solbek alabilirsek belki şampiyonluktan söz edebiliriz ama solbeksiz alternatifsiz( sağbek alternatifi yok stoper alternatifi yok) bir kadro ile zorrrrr
Zorlu 10 ay önce
Evet Avcı. Senin istediklerin oldu. Kadro bahanen kalmadı. Şimdi sıra bizde. Em küm etmeden bu takımı adam gibi oynat (Moldo maçında yaptığın gibi sağ beki solda, sol beki sağda oymatma saçmalığı gibi) ve takımı şampiyon yap.
Hadanov 10 ay önce
Ts Molde maçını kazanabilirdi.Abdullah hoca,Serkan,Perez ve Berat ın gollerde çok büyük hataları var.Yediğimiz üç golü de izleyin ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.Hocanın Trondseni 11 koyması,Maç 3-2ikende 3 adam değiştirmesi gerekirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@