Trabzonspor'da Acil Ödeme - 100 Milyon TL

Trabzonspor'da kısa dönemde 100 milyonluk ödeme yapılması gerekiyor.

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor'da hafta sonunda yapılan 74. Olağan Genel Kurul'da Başkan Ahmet Ağaoğlu yeniden başkan seçildi.

Başkan Ağaoğlu ve yeni yönetimi bugün mazbatasını alarak resmen göreve başladı. Başkan Ağaoğlu'nu ve yeni yönetimini şimdi kısa bir süre içerisinde ödenmesi gereken 100 milyonluk bir ödeme bekliyor. Bu ödeme için kaynak arayışları şimdiden başladı. 

Trabzonspor yöneticisi Ertuğrul Doğan, Hbaer61'e yaptığı açıklamada konu ile ilgili olarak, “Trabzonspor’un ekonomik olarak rahata kavuşması 2.5-3 yıllık bir süreç alacaktır. İşin gerçeği bu. Bu gerçeğe göre yaşamak lazım. Ekonomik olarak sıkıntılı günler geçiriyoruz doğru. 8 aylık süre zarfında birçok sıkıntıyı aştık. Önümüzdeki dönemde acil olarak 100 milyonluk bir ödememiz var. Çalışmalarımız devam ediyor. Ocak ayında bunların tamamını gerçekleştirmiş oluruz. Ama sıkıntı bitmeyecek 2023’e kadar tüm gelirleri temlikli bir Trabzonspor var." demişti.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 21:41


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alperen bozkurt
Alperen bozkurt - 6 gün Önce

Baskanim seni cok seviyoruz ünal hocayi takimin basina getirdinya bu herseye bedel baskanim ünal hocamda sende türkcede yazilisiniz adamsiniz adam TRABZON lu böyle olur basina konusman bile bu sehri güzel temsil ettiginin en acik örnegidir baskanim ALLAH mahcup etmesin seni ve hocamizi ayni zamanda mübarek sehrimizi

bordo efsanee
bordo efsanee - 6 gün Önce

muharremle iho versin,yediler klubü..

Salih 6107
Salih 6107 @bordo efsanee - 6 gün Önce

O kişiler hırsız değil, yanlış yönetmiş olabilirler.

Hasan
Hasan - 6 gün Önce

Giden iki şovmenden tahsil edin. Onların günahı

Salih 6107
Salih 6107 - 6 gün Önce

Allah her şeyi görür ve bilir. Trabzonspor’u bu duruma getiren kişileri de biliyor, onları (sadece kötü niyetli olanları) mutlaka cezalandıracaktır. Amma bu dünyada veya öbür dünyada. Bu dünyayı şahsen tercih ederim.

Menşure
Menşure - 6 gün Önce

O kadar borç var halen bilet fiyatı dilenci parası 20 tl yapmaya devam etsin, yazık ! Böyle yönetim olmaz.

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441