Trabzonspor'da Abdulkadir Parmak özür diledi

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Abdulkadir Parmak özür diledi.

Trabzonspor 29.04.2021, 15:48 29.04.2021, 15:53
Trabzonspor'da Abdulkadir Parmak özür diledi

Trabzonspor'da Galatasaray maçı sonrası kadro dışı bırakılan Abdulkadir Parmak kadro dışı bırakılmıştı.

Abdulkadir Parmak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Galatasaray maçı sonrasında yaşananlar ile ilgili yerel ve ulusal medyada yapılan yorumlar, tartışmalar ve konunun aktarılma biçimi ne yazık ki gerçekleri yansıtmamaktadır. Böyle bir konuyla gündeme gelmekten ve sadece benim hatalı olduğum bu olay üzerinden Trabzonspor klübünün farklı şekillerde yıpratılıyor olmasından son derece rahatsız olduğumu ve çok üzüldüğümü söylemek istiyorum. Bu gelinen noktada çok üzgün olsam da, alınan karara saygı duymaktan ve kulübümün çizeceği yolda ilerlemekten başka bir seçeneğim ya da farklı bir ajandam yoktur. Öncelikle sayın hocam Abdullah Avcı ve ekibinden Trabzonspor Yönetim Kurulundan, tüm camiadan ve üzerimde emeği, hakkı olan herkesten özür diliyorum"

NE OLMUŞTU?

Trabzonspor'un Galatasaray ile oynadığı maçta Abdullah Avcı ile tartıştığı iddia edilen Abdulkadir Parmak kadro dışı bırakılmıştı. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti: 

''Profesyonel oyuncumuz Abdulkadir Parmak’ın Galatasaray maçındaki disiplinsiz davranışlarından dolayı teknik heyetin rapor ve talebi doğrultusunda Kulüp İç Disiplin Talimatı gereğince süresiz kadro dışı bırakılmasına ve 125.000.- TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.''Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (30)
KaradenizSamsun 5 ay önce
Abdülkadir kadar yetenekli oyuncu bu kadar ucuz harcanmali üstelik bu çocuk en düşük ücretli alan oyunculardan berat aldığının Baker aldığının yarısına oynuyor şimdiden Bjk ve GS haberleri çıkmaya başladı üstelik yaşında genç kesinlikle takıma kazandırılmali...Malesef bizim gibi taraftar yok hemen harcamayı düşünüyor yazıktır zaten takımda 3 tane yetenekli isim kaldı Ömür parmak Uğurcan onlarida kusturmeyin
Agasar 5 ay önce
Eğer maç gs macıysa bakşa kapıya özür yok kendine kulüp bul alacagın falanda yok
KALYONCU 5 ay önce
Kendini daha da geliştirebilir di ancak Abdullah Avcı ile her futbolcu geriye gidiyor kendini geliştiremiyor hep sağa sola pas ileriye dikine oynama oyun kurma verkaç yapma Abdullah Avcı ile hayal oldu. Abdullah Avcı'dan ne Köy olur ne Kasaba, bu oyunla anca beraberlik rekoru kırılır hiç bir başarıda gelmez kör döğüşü olur sürer gider
Sıradan Vatandaş 5 ay önce
Hiç kimse hiç bir şeyi yanlış anlamadı.Hiç biriniz Peleden büyük değilsiniz. Nedir bu havalar
Sevket61 5 ay önce
sen hiç hayatında birden parlamatınmı sonra pişman olmadınmı? O zaman sen insan değilsin
yasar 5 ay önce
özür dilemek erdemliliktir, futbolcu bundan sonra takıma katılır veya futbol hayatını başka takımda sürdürür.
Mavi 5 ay önce
TS ,tafra kapris naz trip çekecek kulüp degil sen eger ts faydam olsun düşüncesi olsa taraftar zaten anlar, maçlar da her zaman küskün memnuniyetsiz halin var gol de olsa aynı galip de olsa aynı , yani sen bunları yaparken td de başkanda anlıyor yani ts da herzaman görev almaya hazır olmak varken, trübüne çıkman dogru değil.
Hasan 5 ay önce
Öz evlat düşmanı bir camiada ne işin var. Git kardeşim rahat et. Vaktiyle Ünal KARAMAN a da aynısını yazmıştım. Ünal skoru tutamıyormuşmuş. Şimdiki çok iyi tutuyor. İlk yarı yeni başlamanın heyecanı olmasaydı ikinci dönem küme ilk on olabilirdi.
ÖZEVLAT ALDIĞI HARÇLIĞI BİLETE VEREN TRİBÜN ÇOCUKLARIDIR. 5 ay önce
DOĞRU PENDİKSPOR A HAYDEE
TRABZONLU GENÇ#HER ZAMAN ÜLKÜCÜ 5 ay önce
Defolacaksın Parmak Efendi.Şimdi mi aklına geldi özür dilemek.
Türkday 5 ay önce
Zamaninda onur recep kivragin yaptiklarindan Rahatsizolangencler biraz firsat verildimi kendileride aynisini yapmaya calisiyor.külüp kültürü olacak biryerse yumurtalari büyük olanin borusu ötmeyecek.
Dayı 5 ay önce
Özür dilemiş olması iyi, amasini fakatını bırak çeneni tut yeter. Bazılarıda halen Abdullah hocaya sallıyor diğer hocalarla kıyaslıyor çok değişen birşeyin olmadığını iddia ediyor!!! Yalnız birşeyi unutuyor, geçen seneki kadro Abdullah hocanın elinde olsaydı takımı açık ara şampiyon yapardı.
S.Türkmen 5 ay önce
Avcı iyi hoca olsaydı başakşehiri şampiyon yapardı başakşehirdeki kadro bizim geçen yılki kadrodan da iyiydi. Şampiyon olan takımların hemen hemen hepsi hücum futbolu oynayarak şampiyon olur, aynı başakşehiri Okan buruk şampiyon yaptı. Geçen sene hakemler bizi yaktı haysiyetsizler, o ayrı mesele. Demek istediğim geçen yıl bizde, başakşehirde hücum futbolu oynuyordu ama bazıları bizim şampiyon olmamızı istemediler her zamanki gibi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@