7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'da 3 yolcu daha!

Trabzonspor'da yeni ayrılıklar yolda.

Trabzonspor 18.07.2022, 09:03
Trabzonspor'da 3 yolcu daha!

Trabzonspor'da Gervinho'nun ardından gözler Trondsen, Fode Koita ve Flavio'ya çevrildi. Sakatlığı devam eden Bruno Peres'in durumu ise henüz netlik kazanmış değil. Onun da ayrılma ihtimali var.

KAMPTA 11 YABANCI VAR

Trabzonspor'un kamp kadrosunda 11 yabancı futbolcu bulunuyor. İsimler şöyle: Hugo, Larsen, Denswil, Siopis, Visca, Bakasetas, Djaniny, Kouassi, Cornelius, Trezeguet ve Hamsik.

3 GÜN İZİN

Trabzonspor'un ilk yurt dışı kampı sona erdi. Teknik direktör Abdullah Avcı öğrencilerine 3 gün izin verdi. Ayın 20'sinde ikinci kamp başlayacak. Oyuncular aileleriyle bir araya geldiler.


Yorumlar (2)
desteptul.... 4 hafta önce
bunlarin yaninda , yunus , ismil de gonderilmeli ve gerekirse gerekiyor , bir 10 numara klasik degil 8 ve 10 un ortasi mutlaka gerekiyor .
Erdem 4 hafta önce
Yabancı sınırı yüzünden beleşe adam gönderiyoruz ya deli oluyorum. Herkes akbaba gibi gaga alma derdinde. Bu adamlar gitseydi ama 3-5 birşey kazandırıp gitselerdi. Yönetim Yabancı sınırı hakkında sesli konuşabilirdi, işe yarar yada yaramaz, biz hakkımızı arayacaktık. Hani maçlara çıkmayacaktı kulüpler Yabancı sınırı ve diğer istekler olmaz ise, foooşş. Bunlar laf delikanlısı.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@