banner491

Trabzonspor çalışmalara ara verdi

Trabzonspor'a 1 gün izin.

Trabzonspor çalışmalara ara verdi

Trabzonspor, Süper Lig Cemil Usta Sezonunun sekizinci haftasında oynayacağı Gaziantep FK maçı hazırlıklarına devam ediyor.

Teknik Direktör Ünal Karaman yönetiminde 16.30’da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan günün ikinci antrenmanında sprint ve dayanıklılık esaslı küçük alan oyunları gerçekleştirildi.

Yarını izinli olarak geçirecek olan Trabzonspor, Pazartesi günü yapacağı antrenmanla Gaziantep FK maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019, 19:09

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mantıklı
Mantıklı - 2 ay Önce

Milli maç araları bize pek yaramıyor. Genelde puanlar kaybediyoruz. Tatil uzun olunca birde milli oyuncular takımdan ayrı kalıp rahat ve doğru çalışma ortamı oluşmuyor. Buda konsentrasyon eksikliği meydana getiriyor.

Farozz
Farozz @Mantıklı - 2 ay Önce

22 günde 6 maç yapacaklar,az nefes alsınlar,Hocamız bilir,futbolculuktan gelmedir..

Taraftar
Taraftar - 2 ay Önce

Bu nasıl bir antreman Programı çok saçma oyuncular zaten 5 gün dinlendi kusura bakmayın ama taķımın içinde hala daha çok büyük ciddiyetsizlikler var buda teknik ekibin bilgi programının ne kadar eksik olduğunu gösteriyor

Farozz
Farozz @Taraftar - 2 ay Önce

Hocadan daha iyi bilebilme şansın yok,köstek olma destek ol...

ömer aktaş
ömer aktaş - 2 ay Önce

Efsun Yalan'da aynı böyle yapıyordu, Üç gün idman dört gün tatil. sonuç kümeye düşmeme mücadelesiydi. Daha geçen milli ara sonrasında yapılan Gençlerbirliği maçı ortada. hiç mi ders almayacaksınız. Ne tatili kardeşim.

Sakaryalı
Sakaryalı - 2 ay Önce

Bu nasıl takım çalıştırma sekli. 4 gün izin yapıldı yine izin. Bu takım sahada dökülür ondan sonra. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir antrenman şekli yok.

İbrahim  köseoğlu
İbrahim köseoğlu - 2 ay Önce

ANLAŞILIYORKİ CİDDİYET YOK. GİT PYAN KAYBET. ONDAN SONRA CAY EFENDİM ELEŞTİRMEYİN. EN AĞIR ŞEKİLDE ELEŞTİRECEĞİM İST. TAKIMLARI BU KADAR KÖTÜ İKEN BU FIRSATI KACIRAMAYIZ. KİMSE GALİBİTETLERE ALDANMASIN. BİRGÜNDE. UGURCAN KÖTÜ OYNAMA HAKKINI KULLANIR. CİDDİYET BAŞKAN CİDDİYET ÜNAL HOCA. BİR ÖNERİ HOCA BİLGİSİNE GÜVENDİĞİ BİRİNR TİRUBÜNDE MACI İZLETSİN. MAC İÇİNDE OYUNCULAR HAKKINDA BİLGİ ALSIN ONA GÖRE MUDAHALE ETSİN

banner441

banner472