7m


7m

hyundai

Trabzonspor çağrıyı kabul etti, topu Rizespor'a attı

Trabzonspor Bursaspor'un çağrısına olumlu yanıt verdi

Trabzonspor 17.01.2022, 09:26
Trabzonspor çağrıyı kabul etti, topu Rizespor'a attı

Ankaragücü‘nün “Acı kaybımız Ankara‘nın gururu, örnek sporcu Ahmet Çalık adına 21 Ocak 2022 Cuma günü ilimizde belirlenen okullarda çocuklarımıza, MKE Ankaragücü Spor Kulübü olarak çikolata dağıtıyoruz. Güzel kalpli Ahmet Çalık… Saygı ve rahmetle Sende var mısın? Bursaspor” paylaşımına yeşil-beyazlı kulüp “Biz de varız kardeşim! Güzel kalpli Ahmet Çalık… Saygı ve rahmetle Sen de var mısın? Trabzonspor” cevabıyla Trabzonspor‘a çağrıda bulunmuştu.

Bu çağrıya Trabzonspor sessiz kalmadı. Bordo mavili kulüp çağrıyı kabul edip topu Rizespor'a attı. Fırtına  "Cebinde çocuklar için her daim çikolata taşıyan bir genci anmanın daha güzel bir yolu olabilir mi?  Tabii ki bizler de varız! Ahme Çalık için Cuma günü şehrimizin çocuklarıylayız. Rizespor sizler de var mısınız? " paylaşımı yaptı.


Yorumlar (6)
Hüseyin 5 ay önce
Çok güzel l bir olay Ahmet kardeşimize Allahdan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun ailesine başsağlığı diliyorum
Ali İhsan Dikmen 5 ay önce
Çikolata paylaşımını vatandaşada yayalım gücü olan herbir birey Ahmet çalık için çocuklara çikolata versin
Güngör Usta 5 ay önce
Poliklinikte çocuklara vermek üzere sürekli çikolata bulunduruyorum. Ben de bu hafta çocuklara güzel insan Ahmet Çalık adına çikolata ikram edeceğim..
COVANNİ 5 ay önce
ALLAH MEKANINI CENNET EYLESİN.
Sersali 5 ay önce
Bu birliktelik lazim bize. Allah ahmet kardesimize rahmet eylesin. Mekani cennet olsun. Elinden gelen her kes katki saglasin bu kampanyaya
ts 5 ay önce
Allah Rahmet Eylesin, Mekanı Cennet olsun inşaAllah Ahmet kardeşimizin, Kuluplerin bu güzel hareketleri daim olsun inşaAllah.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@