Trabzonspor bugün İstanbul'u yakacak!

Trabzonspor camiası bugün İstanbul'da kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında buluşuyor.

Trabzonspor bugün İstanbul'u yakacak!

HABER61 - SPOR SERVİSİ

Trabzonspor'un 2 Ağustos kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında bugün 28.07.2019 (Pazar) günü İstanbul'da 'Trabzonspor için 1 Meşale de Sen Yak' organizasyonu gerçkleştirilecek.

Saat 15:00 ile 22:00 saatleri arasında Sütlüce sahilinde yapılacak olan etkinliğe başta Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu olmak üzere yönetim kurulu üyeleri de katılacak.

TS Club standının da yer alacağı etkinliğin programı şöyle olacak:

15:00 | Açılış
15:30 - 21:00 | Konuk Sanatçıların Gösterileri (Ali Bakanay, İslam Yıldız, Yücel Aktaş, Emre Uzun, Hilmi Yerekaban, Uğur Albayrak,Nuray Aksoy, Muhammet Kurt, Zeynep Birinci, Allame, Cemal Kadir Kaya)
21:00 - 21:30 | Meşale Organizasyonu
21:30 - 22:00 | Ekin Uzunlar Konseri ve Kapanış

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2019, 16:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer
zafer - 7 ay Önce

"BÜYÜK BASKAN MESALENIN ÜZERINE 2 FORVET STURIDDGE, ADOBAYOR BIRDE STOPER TRANSFERI IYI GIDER UEFAYA YA FUTBOLCU LISTESI VERME GÜNÜ 2 AGUSTOS CUMA GÜNÜ DOLUYOR"

zafer
zafer - 7 ay Önce

YAHU ARKADASLAR ADAMIN ISTATIKLERINE BAKIN KAC GOL ATMIS KAC ASIST YAPMIS ADAM BIZDE SUPANALLAH INCISI GIBI GOLLERI DIZER. ESKI FUTBOLCUMUZ KEVIN CAMPELLIN AYNI VERSIYONU O ZAMAN CAMPELL 1-2 AY SONRADAN ACILDI PIR ACILDI SONRASI MALUM M.A.Y. IN YÜZÜNDEN GITTI. TARAFTARI COSTURUR BU GOLCÜ.

kubilay
kubilay - 7 ay Önce

Kesınlıkle santrafor lazım.. su da bir gercek ki santraforsuz olur ama stopersız olmaz. basaksehır gıbı gol yemeden mac kazanmamız gerekır... en kotu 1-0 en az 5-6 mac alabılmek lazım.. campı ılk feykte yere yatıyor.. turkıyede madara ederler çalımla

Deli
Deli - 7 ay Önce

Formada hala reklam yok

ALPASLAN PEKİN
ALPASLAN PEKİN - 7 ay Önce

trabzon spor umarım sturidg almaz türk futboluna uymayan bir ligden alınacak ingiltere futbolu bize hiçbir zaman uyum sağlamamıştır gerçi hiçbir lige uyum sağlamamaktadır ama kesinlikle alınmaması gereken bir futbolcu

Bursalı
Bursalı - 7 ay Önce

Forvet ne zaman gelecek

Mesut mlk
Mesut mlk - 7 ay Önce

Sayın başkanım sıtatyumu ikamatgahı istanbula alalım tırabzon taraftarı istanbulda her ilden taraftarımız var kulübümüz ejonomi kaynağı istanbulda karadenizde iş aahası olmadı için forma kombine alamıyoruz istanbulda her ilden nufusun yarısı çalışmalta 70 bin kişi ye maç oynarız sayın başkanım

SIRADAKİ HABER

banner513