Trabzonspor Avrupa'yı tarıyor

Bordo mavililer bir çok ülkede yetenek arıyor

Trabzonspor 28.03.2017, 09:45
Trabzonspor Avrupa'yı tarıyor
Trabzonspor'da scout ekibi teknik direktör Ersun Yanal'ın yönlendirmesiyle Avrupa ülkelerini adeta abluka altına aldı.

İskoçya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde birçok oyuncuyu takip eden scout ekibi esas yoğunluğunu Balkan ve kuzey ülkelerine yönlendirdi. Bu bölgelerden transfer edilen oyuncuların adaptasyon sürecinin daha kısa olduğunu ve ülke futboluna da çabuk alıştığını belirten Yanal, scout ekibini de bu bölgedeki isimleri yakından takip etmeleri konusunda uyardı. Bordo-mavililerin Hırvatistan, Slovakya, Polonya, Romanya ve Rusya gibi ülkelerde birçok oyuncu izlediği öğrenildi.
.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
faruk 4 yıl önce
Bırakın bu işleri kendi alt yapısında torpili öne çıkaranlar nerde kimi bulupta getirecek. Siz yöneticilerinizin çocuğunu akrabalarını ve alt yapı sorumlusu kasımpaşalı nın öğrencisi diye topu bomba sananları getirin yeter.
Faruk 4 yıl önce
ha yazmayı unuttum o saydığınız yerlerin gece hayatları süperdir devam gezmeye
mulla balaban 4 yıl önce
Yanlış sularda geziyorsunuz önce Güney Amerika kıtası ,sonra Afrika ligleri takip edilmeli Avrupa da sivrilenleri bize yedirmezler
ŞEHZADE 4 yıl önce
Bende tarıyorum internetten.Fakat bir kaç maç gidip çıplak gözle sahada izlenmeden yapılan transferler çok büyük hata olur.
ŞEHZADE 4 yıl önce
Ben 60 yıldır yaşadıklarımı masya koydum.Değerlendirdim.Birde bugün Hayır diyenlere baktım.Kararımı verdim.Kesinlikle.Engellere hayır.Bağımsız güçlü Türkiye için.EVET.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@