Trabzonspor Ahmet Canbaz'la yollarını ayırdı!

Trabzonspor'da Ahmet Canbaz'ın sözleşmesi feshedildi

Trabzonspor 16.06.2021, 13:04 16.06.2021, 13:10
Trabzonspor Ahmet Canbaz'la yollarını ayırdı!

Trabzonspor'da transfer çalışmaları sürerken iç transferde de hareketlilik yaşanıyor. Bordo mavili kulüp 2019-20 sezonunun başında kadroya katılan ve geçen yılı Ümraniyespor'da kiralık olarak bitiren Ahmet Canbaz ile yollarını ayırdığını açıkladı.

KAP'a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Şirketimiz ile profesyonel futbolcumuz Ahmet Canbaz arasındaki 03.07.2019 başlangıç ve 31.05.2022 bitiş tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Yapılan anlaşmaya göre oyuncuya herhangi bir fesih tazminatı ödenmeyecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
SALİH 2 ay önce
NE UMUTLARLA GELMİŞTİ. FOS ÇIKTI. ALTYAPI HARİCİ DIŞARDAN GENÇ OYUNCU ALMAYALIM. ALT YAPI OYUNCULARINA ÖZEL HOCA VS TUTARAK. ONLARI A TAKIMA HAZIR HALE GETİRELİM.
BenDeniz 2 ay önce
Ben bizim Trabzonspor’un transfer politikasından hiçbir şey anlamıyorum. Alıyorlar genç yetenekleri 2.3 sene oynatmadan veya çok az bir şans vererek onlardan kurtarıcı olmalarını bekliyorlar O verimi de alamayınca bedava gönderiyorlar 3.4 sene sonra tekrar milyon dolarlar verip alabiliyorsa alıyorlar alamıyorlarsa başka takımlara gidiyorlar.
Rami 2 ay önce
Avcı bütün yerli öz evladımız olan kabiliyetlerimizi gönderiyor:)
Adil 2 ay önce
İroni var burada galiba
Agasar 2 ay önce
Ağaoğlu nun işleri
Ers61 2 ay önce
Yönetimin transfer politikasındaki çarpıklığı gösteren örneklerden biri. Hâlâ gençleri transfer etmeye çalışmaları da tuhaf.
Şota 2 ay önce
Gençleri yıldızları tek tek yollayın 35 lik alın, olması gereken abdullah Avcı TS düşmanıdır yönetim de ne yapmak istediğini zaten biliyoruz, başakşehire şampiyonluğu satarak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@