alexa metrics

banner536

Trabzonspor'a ziyaret: O kampanya yeniden başlıyor

Borsa Başkanları Trabzonspor’u ziyaret etti.

Trabzonspor 20.04.2018, 16:12
Trabzonspor'a ziyaret: O kampanya yeniden başlıyor

Trabzon Ticaret Borsası (TTB) Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanları Meclis üyeleriyle birlikte Trabzonspor’un yeni yönetim kurulunu ziyaret ederek başarılar dilediler. 


TTB Meclis Başkanı Sebahattin Arslantürk ile Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, beraberlerinde Meclis Üyeleri olduğu halde ziyaret ettikleri Trabzonspor Yönetim Kurulu’nda Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile görüştüler, fındık hediye ettiler.

Asbaşkan Hacısalihoğlu Trabzonspor’un Trabzon ve Trabzonlular için farklı bir değer olduğunu belirterek, “Kulübümüz her açıdan Trabzon’un tanıtılmasına katkıda bulunmaktadır. Bu aynı zamanda görevimizdir. Trabzonspor markasına sahip bu kentte hep birlikte el ele vererek her alanda kalkınmaya katkıda bulunmalıyız” dedi. 

Trabzonspor'a ziyaret: O kampanya yeniden başlıyor

TTB Meclis Başkanı Arslantürk de fındığın da Trabzonspor gibi Trabzon’un bir değeri olduğunu vurgulayarak, “Ticaretinin yüzde 52’sinin gerçekleştiği bu ilde Trabzonspor’un bu ürünün tanıtılmasına katkı yapması takdire değerdir” diye konuştu. 

TTB Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan da 2009-2011 sezonlarında işbirliği yapılarak ‘Trabzonspor’un Resmi Yiyeceği Finduk’ kampanyası’nın borsa tarafından uygulanmaya başlandığını hatırlatarak, zaman içinde aksayan kampanyanın yeniden hayata geçirilmesi için çalışacaklarını söyledi. 

Hayrettin Hacısalihoğlu da gelecek hafta deplasmanda oynanacak olan Antalyaspor maçı ile birlikte tekrar aynı uygulamanın hayata geçirilebileceğini ifade etti. 

Trabzonspor’u Resmi Yiyeceği Finduk kampanyasında bordo mavili takımın içeride ve dışarıda yaptığı maçlarda, futbolcular tarafından maçtan önce tribünlerdeki seyircilere fındık paketleri atılıyordu. 

Trabzonspor'a ziyaret: O kampanya yeniden başlıyor
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@