Trabzonspor'a yeni sponsor! İmzalar atıldı...

Trabzonspor Kulübü, TAB Gıda ile işbirliği anlaşması yaptı.

Trabzonspor'a yeni sponsor! İmzalar atıldı...

Trabzonspor'a özel menüler çıkaracak olan Burger King'in yanı sıra Arby's, Usta Dönerci, Usta Pideci, Sbarro ve Popeyes firmaları Trabzonspor'a özel ürünler hazırlayacak ve bu ürünler üzerinden bordo-mavili kulübe gelir sağlanacak.

Trabzonspor ile işbirliği hakkında açıklamalarda bulunan TAB Gıda CEO'su Caner Dikici: "Trabzonspor ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasının süresi 5 yıllık. Restoranlarımızda Trabzonspor için hazırlanmış özel ürünler olacak ve bu ürünlerin satışında Trabzonspor Kulübü de gelir sağlayacak" dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ise, "Sponsorluk yaptıktan sonra parayı alıp bir kenara çekilmeyi doğru bulmuyoruz. Sponsorluk anlaşması yaptığımız firmalara değer katmak istiyoruz. Yaptığımız anlaşma hem TAB Gıda hem de Trabzonspor adına hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Sponsorluk anlaşması hakkında konuşan Ağaoğlu: Bir restaurantta 1000 TL'lik satış yapılacaksa bunun %7'si Trabzonspor'un kasasına girecek, bu sebeple ne kadar çok restaurantta Trabzonspor ürünleri satılırsa bizim de gelirimiz o kadar yüksek olacak" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 17:05
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 3 ay Önce

başkanın hiç iyi bir şey yapmadınız şahsen çok üzüldüm bize bu amerikan sömürgecilerinin paraları fayda getirmez bizim başımıza bela olur bu şirketten gelen para bizi dibe götürür çok üzüldük

Mantıklı
Mantıklı @hasan - 3 ay Önce

İşte tipik bir “orta çağ” zihniyeti. Haklısın (!) Haso, onlar cenabetli, bizimkiler abdestli. Sahi, merak ettim Haso, hadi burger ve pizza’yı geçtim, sence bizim döner ve pidede kilisede ayin ediyorlarmı acaba ?

Muz
Muz - 3 ay Önce

Hasan ne boş adamasın suaraya gelip su yorumlarinizi hangi ülkenin telefonundan yapiyonuz merak ettim

SIRADAKİ HABER