7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'a yeni isim! Avusturya kampına katılacak

Trabzonspor'da anlaşılan yeni isim Avusturya kampına katılacak.

Trabzonspor 11.07.2022, 12:57
Trabzonspor'a yeni isim! Avusturya kampına katılacak

Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Slovenya kampına devam ediyor.

Teknik Direktör Abdullah Avcı basın mensupları ile yaptığı sohbette takıma taç antrenörü dahil edeceklerini açıkladı.

"Taç antrenörü getirtiyoruz"

Avcı, oyuncularla genelde ortak noktada buluştuklarını vurgulayarak, "Bunun analizi var, sahada pratiği var, çözüm noktası var, duran topu var, taçı var... Mesela bu sene taç antrenörü de getirtiyoruz. Yazışmalarını yapıyoruz. Avusturya kampına gelecek. Yani part-time çalışacak. İngiliz kulüplerinde görev yapmış. Analizler yapılacak, onun üzerinden çalışmalar yapılacak. Ben bunu 11 sene önce A Milli Takım'dayken söylediğimde, 'Ne diyor bu?' dediler. Ancak Liverpool gibi takımlar getirince değerli oldu." açıklamasını yaptı.


Yorumlar (3)
Erdem 1 ay önce
Taç antrenöründen önce Rezerv lig için Hoca alın. Rezerv lig kurulmadı diye Başkan sitem etmişti Fenerasyona geçen sezon ve genç oyuncuları rezerv ligde oynatamadığımız için kiraya vermek zorunda olduğumuzdan bahsetmişti Başkan. Bu sene rezerv lig kurulacak denildi, bu haber yalan mı ? Yalan ise çıkın yeni Federasyon Başkanı yalan söylüyor rezerv lig kurulmayacak deyin. Gerçek ise o zaman neden genç futbolcular kiraya veriliyor. Biz rezerv lig için ayrı transfer mi yapacağız ?
ts 1 ay önce
hadi maşAllah
Taç atma mı 1 ay önce
Taç atma antenörü mü.Bunun nesini öğrenecekler.Uzaya çıkma formülümü bu.Bunun yurtdışından adam getirtilir yav.Çok mu zor.Bilinmeyen nesi var sayın Avcı..Siz öğretin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@