7m

Çapkınoğlu

Trabzonspor'a saldırmak için fırsat kolluyorlar! Bu kez de Fenerbahçe'nin arkasına sığındılar

Eskişehirspor taraftarı, Abdullah Avcı'nın sözlerini bahane edip içindeki kini kustu.

Trabzonspor 27.07.2022, 10:08
Trabzonspor'a saldırmak için fırsat kolluyorlar! Bu kez de Fenerbahçe'nin arkasına sığındılar

Trabzonspor'un Empoli ile oynadığı hazırlık maçında Abdullah Avcı'nın kullandığı sözleri bahane eden Eskişehirspor tarftarlarını temsil ettiği söylenen şahıs Trabzonspor'a haddini aşan sözler kullandı.

Haberi servis eden ajansın ise bu açıklamayı "Abdullah Avcı'nın aşağılayıcı sözleri" şeklinde servis ederek algı oluşturması şaşkınlıkla karşılandı.

Trabzonspor ile Empoli arasında oynanan hazırlık maçında, Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın Eskişehirspor alt yapısından yetişen Dorukhan Toköz’ü, “Eskişehirspor’da oynamıyorsun ki” diyerek uyarmış, olay sosyal medyada gündem olmuştu. Konuyla ilgili Eskişehirspor sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duruma tepki göstermişti. Duruma bir tepki de taraftarı temsil ettiği söylenen bir şahıstan geldi.

Ajansların haber olarak geçtiği bu şahsın söylemlerinde Trabzonspor'a hakaretler yağdırıldı. Ayrıca açıklamada Trabzonspor'un şampiyonluğunun kutlanmasının engellenmesiyle övünülürken, Fenerbahçe'nin Trabzonspor'a karşı yaptığı açıklamanın arkasına sığınıldığıı görüldü.

Habere konu olan açıklamada  “Abdullah Avcı, Başakşehir’in teknik direktörüyken Eskişehirspor’u överken, bugün geldiği noktada Eskişehirspor’u yererek Dorukhan’ı uyarıyor. Dorukhan burada alnın teriyle top oynamış ve buradan da milli takıma kadar yükselmiş bir oyuncu. Eskişehirspor’un şu anki konumundan dolayı aşağılayıcı söylemler kullanan Abdullah Avcı’nın aslında asla bir futbol adamı olmadığını, bunun yanı sıra ne zeki, ne çevik, ne de ahlaklı olmadığını bize gösteriyor. İstanbul’a karşı Eskişehir’in tutumu ortada. Ne bir takımın mağazası var, ne bir şampiyonluk kutlaması burada var. Ama artık buna Trabzon’da buna dâhil, burada şampiyonluk kutlayamadılar. Çünkü bu kibirlerinde boğulacaklar. Böyle bir başkanın, böyle bir hocanın yetiştireceği futbolcudan ne hayır gelir? Geçen yıl tüfeğin elinde yer aldığı bir koreografiyle Fenerbahçe’ye gönderme yapmışlardı. Bundan dolayı da özür dilememişti. Yani biz de İstanbul hegemonyasına karşıyız, ama orada otobüse ateş edildi. Bunu kınamak yerine bunu meşrulaştıran ve gurur duyan bir görselin paylaşımı yapılıyor. Bunlarla ilgili Türk futbolunda bir kınama yapılmayınca, kendilerini 'Ali kıran baş kesen' sanmaya başladılar. Eskişehirspor üzerinden teknik ekiptekilerin ve başkanlarının prim elde etkilerini düşünüyorum." ifadeleri kullanıldı.

Trabzonspor'da Bakasetas iddiları bitmiyor! Her gün yeni bir ayrılık haberi
Trabzonspor'da Bakasetas iddiları bitmiyor! Her gün yeni bir ayrılık haberi

Larsen ilk kez Trabzon'a geldi, bakın ne dedi
Larsen ilk kez Trabzon'a geldi, bakın ne dedi

Trabzonspor kafilesi yurda döndü! Trezeguet yeni sezona hazır
Trabzonspor kafilesi yurda döndü! Trezeguet yeni sezona hazır

Trabzonspor evine geri döndü!
Trabzonspor evine geri döndü!

Trabzonspor'da kaleye yeni plan!
Trabzonspor'da kaleye yeni plan!


Yorumlar (17)
mulla balaban 3 hafta önce
Abdullah Avcı doğru söylemiş Eskişehir 3.lig takımı Trabzonspor süper lig şampiyonu arada fazlasıyla kalite farkı var şikeciler bunamı alınmış
HA 3 hafta önce
Kkk sana ceabım heee heee hııı hııı
Erdem 3 hafta önce
@Kkc; es es külünden doğar, 2. lige çıkar tekrar 3. lige geri döner. Fenevli misiniz nesiniz anlamak mümkün değil, eskisehirin avukatlığını yapmak size mi kaldı, Süper Kupa var bizim, bize ne milletten....
Kkc 3 hafta önce
Zaman gelir Ts de 3.lig takımı olabilir..Her camianın zor günleri vardır.Kendini kaf dağında görme.EsEs küllerinden yeniden doğar.
Erdem 3 hafta önce
Cevabı sahada verin Süper Kupayı kapın gelin, hayde bastır Trabzonum....
0661 3 hafta önce
nasıl bir psikolojideler ki kendilerini aşağılık hissediyorlar.
esenler 3 hafta önce
Avcı hocanın demek istediği, eskişehirdeki artık genç dorukhan değilsin.Bazı ezberlerin otursun oyun anlamında demek istemiştir.. Ama anlamak için futbol bilmek gerekir.
mehmet 3 hafta önce
Eskişehir: Hani şu şike yapan takimdi ,yanlişmi hatirliyorum.
Vatandaş 3 hafta önce
Eskişehir şikeci olabilir, biz onları sevmiyor olabiliriz. Fakat bu Avcı’nın yanlış yaptığını değiştirmez. O şekilde konuşmak Trabzonspor hocasına yakışmaz. Ayrıca Dorukhan bundan sonra ne kadar moralle oynar.
EsEs 3 hafta önce
Teknik direktör adam olacak.Bu adam değilmiş.Şımarmış
? 3 hafta önce
adamlığı hiç kimse şikecilerden öğrenmez......daha doğrusu şikeciler adamlık öğretmeye kalkmasın.......
UĞUR MACİT 3 hafta önce
el feneri babanıza sığının yakın da amatöre gideceksiniz
Es26Es 3 hafta önce
Fenerin kutlama yapamadığı tek şehir Eskişehir dir.Ahlaksız Abdullah Avcıyı korumayın.Tekniktörler gider.Cammialar kalıcıdır.
Özgür ata 3 hafta önce
Çok konuşuyorsun şikeci amatör ligi kulübü, kes-kes
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@