kebir

Trabzonspor'a Rodallega şoku

Başkan Ahmet Ağaoğlu Rodallega ile ilgili ihtar geldiğini söyledi.

Trabzonspor'a Rodallega şoku

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Hugo Rodallega'nın alacakalrı için ihtar geldiğini doğruladı.


Ahmet Ağaoğlu, "Rodallega ile ilgili ihtar geldiği doğru. 850 Bin Euro alacağı vardı. Süresi dolmasına ve defaatle söylenmesine rağmen ödenmedi. UEFA’ya gitmedi. Türkiye’de açılan bir dava. Bunlar gelecek. Açık ve net söylüyorum. Akhisar kulübü tarafından çok büyük bir özveri ve anlayış gösterilmiş. Bende hemen yayından sonra Akhisar Kulübü başkanını arayacağım. Gecikme için özür dileyeceğim. Gösterdikleri inisiyatif için teşekkür edeceğim. Yeni göreve başlamış bir yönetime anlayış göstereceklerini düşünüyorum. Ama bunlar ödenecek. Yurt dışından alınan oyuncular için ise yurt dışı bir temin ister sizden. Sözünüzü senet kabul ederler. Verdiğiniz sürede öderseniz sıkıntı yok ama bir süre daha isterseniz o zaman sıkıntı olur." dedi.

AHMET AĞAOĞLU'NUN AÇIKLAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 
Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 23:53
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 5 ay Önce

Arkadaş heryeri batırmışlar. Bide utanmadan diyorlar çok emek var hakkınızı helal edin. Hacıosmanoğlu ve usta hakkınızı helal etmiyoruz klübü batirmışsınız düzenbazlar

Reis
Reis - 5 ay Önce

Ustanin Eserleri Varan1

LA-ZO
LA-ZO - 5 ay Önce

BASKANIM HANSLARI YOK ETMEKLE BASLA...... ALLAH YANINIZDA YARDIMCINIZ OLSUN....

SALİH
SALİH - 5 ay Önce

BU USTANIN NEYİNİ İBRA ETTİNİZ.

sng
sng - 5 ay Önce

her yer borç içinde. yazık. bu kulüp bu hale gelirken kongre üyeleri ne yapıyordu merak ediyorum. onlar masallar dinleyip oy kullandılar. alın size sonuç işte.

İsmail AKSOY
İsmail AKSOY @sng - 5 ay Önce

Kongre üyeleri R.Erbakan'ın tabiri ile "Batı Kulüp" çü. Yeter ki onlar daima Trabzon'un gündeminde "AĞA" pozisyonunda olsunlar. Gelen ağam giden paşam....

Kazanci
Kazanci - 5 ay Önce

:) baskanimiz herseyi yanliz yapamaz, bizde kalkip destek olup yardim etmemiz lazim. Para verebilirsek verelim .bu bizim sehirimiz bizim takimimiz . Kimseye kücültürmeyiz . Yine dirilcez . Simdi zamani geliyo dostlar .
Selamlar yasin kazanci almanyadan

banner426

banner393

banner427

banner424