Trabzonspor'a PFDK'dan ceza!

PFDK, Trabzonspor'a ceza verdi.

Trabzonspor'a PFDK'dan ceza!

Advertisement Advertisement

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Trabzonspor'a Fenerbahçe maçında yaşanan olaydan ötürü ceza verdi. ,

PFDK'dan yapılan açıklamada, "Trabzonspor A.Ş.'nin, 25.11.2018 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş.-FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan DOĞU ALT J, GÜNEY KALE ARKASI ALT J, KUZEY KALE ARKASI ALT J blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine, aynı müsabakada Trabzonspor A.Ş.'nin taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,aynı müsabakada Trabzonspor A.Ş.'nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 25.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir " ifadelerine yer verildi.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 18:16

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 5 ay Önce

Kendilerini uyarmama rağmen bir şey olmaz deyip merdiven boşluklarında oturmaya devam eden sahışlar ceza durumunda kulaklarınızı çınlatırım demiştim. Bu cezayı kimlikleri tespit edilerek sizin gibi sahte taraftarlardan tahsil etmeli bu kulüp.

derbeder
derbeder - 5 ay Önce

trabzonspor olmasa tff iflas eder istanbul da savaş oluyor bu kadar ceza almıyorlar yazıklar olsun

Ercan
Ercan - 5 ay Önce

Feneri sahada zaten halletmişken bir de küfür niye? Etraftakileri uyardım, Allahtan I Blok ceza almadı ! Ti ye alacak, rezil edecek çok tezahürat çeşitleri var ancak taraftarın bildiği SK lı küfür maalesef ! Sonuç ta ortada. Yazık.

Ahmet Kücük
Ahmet Kücük - 5 ay Önce

Ggg cezayi keser de maci biz 1-0 öndeyken sağaya su şişesi atmak nasil bir mantikli iş anlamadim. Bunu yapanlar kesinlikle ts taraftari değil

Furkan
Furkan - 5 ay Önce

Ne gerek var küfüre, merdiven de oturmaya zaten para yok kasada YAZIK

banner426

banner204