banner536

banner526

banner513

Trabzonspor'a Newton etkisi

Eddie Newton'un Trabzonspor'da etkisi büyük.

Trabzonspor 01.07.2020, 11:02
Trabzonspor'a Newton etkisi

Yeni yılın ilk ayında ingiliz devi Chalsea'den ayrılarak Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir'in yardımcılığına getirilen Eddie Newton'un takıma katkısı büyük.

Yaklaşık 6 aydır görevde olan İngiliz antrenör özellikle yabancı futbolcularla iyi bir iletişim yakaladı.

Ekuban'ın hem sakatlık hem de koronavirüs sonrası çıkış yaptığı dönemde yanında olan Newton, Ganalı oyuncunun parlamasında etkin rol oynadı. Adeta yabancılardan sorumlu olan başarılı antrenörün saha dışında da bu isimlerle sosyal aktiviteler yaptığı ve takımdaki aile ortamını bu şekilde koruduğu gelen haberler arasında.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
KargaKarga 1 hafta önce
Golü attıktan sonra pısırık futbol sorununa çözüm bulun.
Realist 1 hafta önce
Newton mac onbirinde ve oyuncu degisikliklerinde etkin rol oynamalidir Huseyin hoca 2 stoper cikarip 2 stoper aldiginda mudahale etmeliydi..
Tscan 1 hafta önce
Şampiyon olacaksakda şampiyon gibi oynamalı golü atıp yatmak ne alaka bu hafta geri sağ belde Serkan önünde kamili bekliyom Abdulkadir i de shorlata yakın oynatmali shorlattan da böyle verim alınır ancak
mavi 1 hafta önce
Ankara maçında teknik heyetin etkisi yoktu,atalarımız nedemiş bugünün işini yarına bırakma yani rahat olurdu takım gs maçına o şekil çıkardı...gs ibb maçını iyi seyredin gs nin hücümda ve defansda kademe anlayışı başarılıydı atak da iken sahaya yayılmaları vs yi nasıl ts gol bulur vs hızlı oynayarak adam eksilten futbolcular kim bu guillerme ve ömür ,bu guillermeyi iyi motive edecek td vs ve çizgiye inip orta ile sorloth vb gol bulunur doldur boşalt ile birşey olmaz..gs atağa çıktığı zaman boş alan bırakmıycan akbaba onyekuru hızlı oyuncular naparsın çift stoperi çakılı oynatıp önlerinde parmak kovalıyacak ndiaye yatarak müdahele etmeyecek kovalıyacak....futbolcular ve td bu maç kesin galibiyet ile çıkmalı ve galip gelmeli şart ts un başka yolu yok...
AHMET TS 1 hafta önce
NEWTON DAHA ETKİLİ OLURDA, BİZİM ÇİMŞİR Bİ BIRAKSA, BİZDE HASTALIKTIR BAŞARILIYI SEVMEYİZ, KÖRELTMEK BIKTIRMAK İÇİN NE VARSA YAPARIZ..
Türker 1 hafta önce
Ne antrenörlerin ne de Hüseyin hocanin takima bi katkisi felan yok.Tamamen bireysel yetenege dayalı gol buluyoruz.Evet yönetim ve finans anlamnda yönetim önemli işler yapmış olabilir ama sportif anlamda onlar da sınıfta kaldı...
FUAT 1 hafta önce
Hüseyin maçlarda 2 stoper çıkarıp 2 stoper almanı bırak bu ne boş ne saçma oyuncu değişikliği dır..son maç 11 ı uğur,hüseyin,campi,novak,peraira-ndiaye,parmak,guillerme,ömür,sosa,sorloth....ekuban vakame yoksa...özellikle guillerme ömürü maçlara çok iyi hazırlayacan hızlı ,adam eksiltme,top taşıyan futbolcuya 90 dk ihtiyacın olacak hüseyin öndeyken vs hemen ezbere çıkarma hata yaparsın yani kadroda sturridge olurdu çıkar yerine ingilizi al o da yok boş beleş adam çıkarma...sonra kadroda iranlı ve faslı ön libero da oynuyor mesela 84 de rakip 10 kişi kalmış çek öne ömürü sosa yı geri tut ndiaye öne sür bilali serbest oynat topu çizgiye indirme deneseydin veya ömür bilal ndiaye ile üçgeni ile topu sürdürmeyi düşünebilseydin ki zamanında ünal hoca yazıcı ömür parmak ile müthiş top taşıyordu üçgen ile bunları yaptırmak hüseyin de biraz ders alsan örnek alsan ts a fayda sağlar başarılı olursun.
Hüseyin 1 hafta önce
Bu yaptığım yorum ilgili merçeklere ulaştırılsa bu kulüp için çok yararlı olur... Diyeceğim o ki Chelsea takımında césar azpilicueta adında defans oyuncusu var bu şuan takımda olmuş olsaydı defansı toparladı hatta ve hatta orta saha ve ileri uçta da katkısı çok büyük olacağını düşündüğüm bir oyuncu. Şuana kadar hangi oyuncuyu istediysem trabzonspora getirildi keşke bu oyuncuda gelse. Bu yorumumu başkanımıza keşke ileyilse.
lazurazu 1 hafta önce
Hacı sen dalga mı geçiyon adam mi seçiyon. Adam chelseanin kaptanı !! Oyuncu keşfetmiş gibi boş yapma güldürme kendine.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@