7m

7m

hyundai

Trabzonspor'a gelen milli takıma gidiyor

Trabzonspor'da Edgar, Berat ve Trondsen de milli takıma gitti

Trabzonspor 13.11.2021, 08:07
Trabzonspor'a gelen milli takıma gidiyor

Trabzonspor öncesi milli takımlarından davet alamayan Gineli Edgar ve Berat, bordo-mavili forma altındaki performanslarıyla milli takıma gitme başarısı gösterdi.

En son 2016 yılında Norveç forması giyen Trondsen de performansıyla yeniden milli takıma davet edildi. Bu oyuncuların ayrıca bordo-mavi forma altındaki performansları sonucunda piyasa değerlerinde de ciddi bir artış oldu.
 


Yorumlar (1)
Erdem 7 ay önce
Kendini geliştirip bir şeyler katacak olan Berat benim ilgimi çekiyor. Berat kardeşim yavaş yavaş ilerlemeni sürdür illaki düşüşler olacaktır fakat yılmadan devam. Bu arada Berat ve Edgar ile ciddi bir şekilde ilgilenirse ve onlarda bu ilgiden kendilerine bir şeyler katarlarsa Türkiyenin kendi mevkilerinde en önemli futbolcuları olurlar. Trondsenden çok ümitliydim bize Colmanı anımsatmıştı fakat hem sakatlıktan hala tam çıkamadı yada toparlanamadı bir de Hamsikten yer bulup kendi mevkisinde oynayamadı o yüzden bir şey diyemiyorum. Trondsen de sürekli forma giyebileceği daha alt bir takımda kiralık oynasa kendini bulur belki.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@