7m

7m

hyundai

Trabzonspor'a Düzce'de tesis

Trabzonspor kulübü başkanı Muharrem Usta, tesis yapımı için Kaynaşlı ilçesindeki Kurugöl, Gırgın Çayırı ve Çamlıbel Göleti'ni gezerek bilgi aldı.

Trabzonspor 21.07.2017, 22:12
Trabzonspor'a Düzce'de tesis
Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Düzce Valisi Zülkif Dağlı'yı ziyaret ederek, tesis yapımı için belirlenen yerleri gezdi.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere kente gelen Usta, Düzce Valisi Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Usta ve beraberindeki heyet, kulüp adına tesis yapılması planlanan ve daha önce belirlenen Kaynaşlı ilçesindeki Kurugöl, Gırgın Çayırı ve Çamlıbel Göleti'ni gezerek Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar'dan bilgi aldı.

Teknik heyetle belirlenen alanları arazi araçları ile gezen Usta, Çamlıbel Göleti'nin etrafında incelemelerde bulundu.

Gezilerin ardından Kaynaşlı Belediyesi'ne geçen Usta'ya, Belediye Başkanı Erol Bayraktar plaket verdi.

Ziyaretin ardından belediye binasının karşısında bulunan Trabzonlular Kıraathanesi'ni ziyaret eden Usta, burada vatandaşlarla sohbet etti.

Yorumlar (4)
Ertaç 5 yıl önce
Murat sen önce kombine aldınmı onu bi söylesene. Bu takımın özlemini çeken gurbette binlerce taraftarı var , belki on gün kampta görürüz takımı, daha stadı dolduramıyorsunuz kampında yaylalarda yapacaksınız,
murat 5 yıl önce
Trabzonspor'dan beklenen de buydu zaten, Trabzon yaylalarında yer kalmadı ya Düzceye yapılacak. Trabzonda yapılsın, belki turizme de katkısı olur. Bu takım'ın zaten Trabzon insanına ne faydası olmuş bu zamana kadar. En azından Trabzonspor'un insanları kanser etmekten başka bir işe de yaradığını görürüz...
Ts 5 yıl önce
Transferler yapıldı herşey yolunda gidiyor.taraftarlar memnun kombine ve forma satışı patlamış müthiş bir gün.hadi arkadaşlar bugün düzceye gidelim bi tesis yeri de bakalım birazda bizim kahvede usaklarla konuşalım eeee deme keyfime ne mutlu trabzonspor luyum diyene.a bu bir rüya idi uyandım haberleri okudum yine kanser olmusum
saka 5 yıl önce
habu kamp yeri güzel iş.ancak maçka veya diğer buz gibi trabzon yaylaları varken ne gereği var düzce dağlarına.trabzonda olsa kötümü olur.yayalaya takımı izlemeye giden çoğalır.ticaret artar.şehre faydası olur.düzcede nerden çıktı.fb topuktaya ondanmıdur.fb topuk yakın uygun ts a maçka yaylası veya diğer yaylalar.başkan ne yapıyorsun.geç kalınmış yatırım.kampa dış ülkelere giden paralara yazık.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@