Trabzonspor'a bir başkan adayı daha!

Bir isim daha başkan adaylığını açıkladı.

Trabzonspor 04.04.2018, 16:17 04.04.2018, 16:23
Trabzonspor'a bir başkan adayı daha!

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor'da 7-8 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Olağanüstü Kongre öncesinde Başkan adayları çıkmaya devma ediyor.


Ahmet Ağaoğlu ve Metin Kaya'nın ardından bugün İbrahim Coşkuner'de adaylığını açıkladı. Coşkuner yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Biliyorsunuz ki ekonomik ve idari açıdan Trabzonspor tarihinin en zor döneminden geçiyor. 2008'de 30 milyon dolar olan borç aradan geçen 10 yılda 200 milyon dolarlara ulaşmış durumda. Şahsen korkusuzca bu borcu yönetmeye talip olduk. 
 
Trabzonspor'un önceliği bu borcun yönetilmesidir. İkinci önceliği ise yarışmacı olmasıdır. Biz kimsenin olmadığı bir zamanda hem borcun yönetilmesi hem de yarışmacı bir takım olması anlamında ekip arkadaşlarımızla bu işe koyulduk. 
 
Kimse Yoksa BİZ VARIZ dedik. Ve HER ZAMAN DA OLACAĞIZ...
 
Trabzonspor kayyuma kalmasın istedik. 
 
Daha önce Trabzonspor'a başkanlar vermiş aileden gelen biriyim. Son 10 yıldır deplasmanda olsun, içerde olsun Trabzonspor'u gerek maçlarda gerekse diğer ortamlarda takip ediyorum. Divan kurulları ve diğer seçimsiz tüm kongrelerde salonda oldum, sürekli caminanın içindeyim. 
 
Trabzonspor'a aday aranmaz ADAY OLUNUR dedik. Gördük ki, Trabzonspor aday bulamıyor. Fenerbahçe'ye Türkiye'nin en büyük ailesi aday olurken, Trabzonspor'un aday bulamaması beni derinden üzdü. Ekip arkadaşlarımla, 'BİZ VARIZ' dedik. 
 
Trabzonspor'un size ihtiyacı varken ortaya çıkmalısınız. Trabzonspor iyi günündeyken herkes buraya gelip yönetmek ister. Oysa biz en zor dönemde bu yükü sırtlamayı Kabul ettik. Hiçbir yerden, kurumdan, kişiden icazet beklemedik. 
 
Kulübün finans sorununu bildiğimiz için, seçildiğimiz takdirde belli bir bütçe de yaptık. Bunun ne kadar olduğunu istenirse kamuoyu ile paylaşırız.
 
Geldiğimiz noktada, camia bir aday üzerinde uzlaşmış görünüyor. Bu ortamda biz de tek adaylı, herkesin birinin etrafında birleşeceği bir kongre olmasını arzu ediyorduk. Bu zor dönemde Trabzonspor yarışmayı kaldırmayacağını düşünüyorduk. Nihayetinde beklentilerimizin karşılık buldu.
 
Uzun zamandır, gerek insan kaynağı gerekse, finans ve sportif açıdan elimizdeki networkleri, gelecek başkan ve yönetim kuruluyla paylaşabiliriz. Bu noktada yeni seçilecek yönetimin ilk ve en büyük detsekçisi de biz oluruz. 
 
Trabzonspor'un parçalara değil, birliğe, bütünlüğe her zamandan daha çok ihtiyacı var. Bu nedenlerden dolayı daha önce açıkladığım adaylığımı 1 seferliğine geri çekiyorum. 
 
Bu düşüncelerle olağanüstü kongremizin, Trabzonspor tarihine ve adına yarışır şekilde centilmence geçmesini diliyorum. Bizler ekip olarak kongre zamanı Trabzon'da yine düşüncelerimizi, Trabzonspor'un gerçek sahibi delegelerimizle ve üyelerimizle paylaşacağımızın da bilinmesini isterim."
Yorumlar (3)
numan 3 yıl önce
başka işiniz gücünüz yok mu, medyatik mi olmak amacınız. borcu yönetmeye talipmiş, yönetmen misin sen, ödemeye talip ol da görelim!
Arif 3 yıl önce
La oğlu paraya mı sıkıştınız.
LAZO 3 yıl önce
GÖZLÜGÜNÜ SATIP BORCU ÖDEYECEKMIS, HEP DESTEK OLMALIYIZ :):):):)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@