Trabzonspor'a altyapı takviyesi

Bordo mavili takımda ilk idmana bir çok genç futbolcu alındı

Trabzonspor'a altyapı takviyesi

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor bugün itibariyle yeni sezon çalışmalarına başlarken öze dönüş hareketi kapsamında bir çok genç oyuncuya şimdiden şans verilmeye başlandı.

Bordo mavili takımda genç futbolcular Ahmet Hakan Sevinç,  Alihan Tuncer, Furkan Taş, Cafer Tosun, Abdulkadir Parmak, Yüksel Şişman ve Muhammet Beşir A takımla çalışmalara katıldı.

Karaman'ın oldukça önem verdiği genç futbolcuları kamp süresi boyunca yakından izleyeceği belirtildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
AA
AA - 6 ay Önce

Sefa Akgün nerde

lazzz
lazzz - 6 ay Önce

Bu abdülkadir parmakla yüksel hosuma gidiyodu yetenekli oyuncular ama gerekli gelişimi gosteremiyorlar türk futbolundada genel olarak yetenekli çok oyuncu var ama şut ve fizik yönünden zayif oyuncularımız

Orhan Tirgil
Orhan Tirgil - 6 ay Önce

Değerli yöneticiler Burak bu takımda kalmalı. Sosa yi öyle göndersek onun alacağı parayı Burak'a. Kuckaya Yusuf a Abdülkadir e versek daha iyi olur. Genç leri oynatın lütfen.

Sinop
Sinop - 6 ay Önce

Sefa Akgün nerde Ünal hocam

Rahmi e
Rahmi e - 6 ay Önce

Ya arkadaş bırakın bu saçmalıkları bırakın yeter artık alt yapı diye diye 35 sene oldu bunlar hala alt yapı diyor diğer takımlar şampiyon luğa koşi siz böyle devam edin bir 35 sene daha bekleyelim bakalım yeter artık yeter ayıpdır yok azkdır bu tarafa dara

bordom
bordom - 6 ay Önce

sefa akgün 30 haziran da 18 yaşını dolduracak ve pro imza atıp A takıma katılacak.

Ts
Ts - 6 ay Önce

M.besir A takımda ne işi var.. iyice ayağa düşürdünüz takımı.. A takım da olanların yusuf ve albulkadir dahil dört-bes futbolcudan baska hepsi 1461 gönderilmeli. Tabi ordada oynayabilirlerse..

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441